Eft pro ile ile artık yapıldığını duydum

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

peki bu hatayı vermesi normalmi sizce cihaz daha önce kurcalamışlar knox warenty 1 düşürmüşler

SIM State: ABSENT,ABSENT
Initialization zTool... OK
Running zTool, please wait... OK
Reading data from phone... OK
Searching server... OK
Checking server answer... modem not supported
Searching server... OK
Checking available files... not found compatible file
KNOX WARRANTY VOID is 0x1. Phone is not supported

dolayısıyla modemde flashlanamıyor :S
modem istiyor

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A10 SM-A105F cihazına ait root dosyasını paylaşacağım.

Root işlemini yapmadan önce tüm gerekli yedeklerinizi düzgünce alınız cihazınızın içindeki herşey silinecektir.

Ayrıca root cihazınızı garanti dışı bırakacaktır. Root nedir? Ne işe yarar bunları araştırıp cihazınızı öyle root ediniz.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Linki görmek için konuyu beğenin ve ardından sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]
tesekkürleeeeeerrrrrrrrrrrrr

emeğine sağlık ustacım

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A10 SM-A105F cihazına ait root dosyasını paylaşacağım.

Root işlemini yapmadan önce tüm gerekli yedeklerinizi düzgünce alınız cihazınızın içindeki herşey silinecektir.

Ayrıca root cihazınızı garanti dışı bırakacaktır. Root nedir? Ne işe yarar bunları araştırıp cihazınızı öyle root ediniz.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Linki görmek için konuyu beğenin ve ardından sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]
teşekkürler

[Gizli içerik]
tşk

ustam 105f ne yaptımsa root olmuyor yardım lütfen

Geri
Üst Alt