Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A10 SM-A105F cihazına ait root dosyasını paylaşacağım.

Root işlemini yapmadan önce tüm gerekli yedeklerinizi düzgünce alınız cihazınızın içindeki herşey silinecektir.

Ayrıca root cihazınızı garanti dışı bırakacaktır. Root nedir? Ne işe yarar bunları araştırıp cihazınızı öyle root ediniz.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Linki görmek için konuyu beğenin ve ardından sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]
teleofn bootlop düştü u3 versiyon dikkat edin

Cihazı tam olarak modeli ve u sürümü nedir
Ve konu başlığını yanlış konu içeriği eksik vermişsiniz
ustam kolay gelsin chimeradan işlem yapıyom repair imei failed diyor lisansımda eylül ayına kadar var neden böyle bir hata alıyom acaba

ustam kolay gelsin chimeradan işlem yapıyom repair imei failed diyor lisansımda eylül ayına kadar var neden böyle bir hata alıyom acaba
Önceden repair yapılmış cihazlar bu hatayı veriyor yazılım yükleyin ardından repair sonra root ve patch

Önceden repair yapılmış cihazlar bu hatayı veriyor yazılım yükleyin ardından repair sonra root ve patch
çok tşk ederim bilgin için bişi daha soracaktım a105f root yapıyom magisk root atıyom apkyı açınca ekran kap kara oluyor işlem yapılmıyor

çok tşk ederim bilgin için bişi daha soracaktım a105f root yapıyom magisk root atıyom apkyı açınca ekran kap kara oluyor işlem yapılmıyor
Temiz Bi Yazılım Yükeleyp İşemleri Tekerardan Yapın

oem kilidi açık bilgisayarda okudu ama dosya yüklerken custom binary oem lock hatası veriyor

U3 temiz yazılım deniyorum ancak root atınca cihaz sürekli kendini resetliyor hocam çözüm nedir? @Hsyn.2121

Geri
Üst Alt