Kerem47

GSTPRO Geliştirici
Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu konuda Samsung galaxy A10 SM-A105F U3 Android 9.0 Magisk ile yapmış olduğum ROOT dosyasını paylaşacağım

Bu ROOT dosyasını odin AP/PDA bölümünden yükleyebilirsiniz

Bilgilerinizi yedek alınız cihaz sıfırlama istiyecek ROOT dosyasını yüklediğiniz zaman sizi recovery menüye atıcak oradan sıfırlayın.

Magisk uyuglaması kurun ve ROOT olucak cihazın oem açmanız lazım RMM'e düşecektir oem açmak için aşagıdaki yöntemi deneyebilirsiniz.

Dosya tarafımca denenmiştir.

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

1.Cihazı WIFI ye bağlayın
2.Cihaza ekran kilidi kurun
3.Ekranı kilitleyin ve tekrar açın
4.Geliştirici ayarlarına bakın oem gelmiş olacaktır.
Bu işlem başarılı olmazsa Octoplus Box üzerinden RMM Unlock yapın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaşlar bu konuda Samsung galaxy A10 SM-A105F U3 Android 9.0 Magisk ile yapmış olduğum ROOT dosyasını paylaşacağım

Bilgilerinizi yedek alınız cihaz sıfırlama istiyecek ROOT dosyasını yüklediğiniz zaman sizi recovery menüye atıcak oradan sıfırlayın

Magisk uyuglaması kurun ve ROOT olucak cihazın oem açmanız lazım RMM'e düşecektir oem açmak için aşagıdaki yöntemi deneyebilirsiniz

Dosya tarafımca denenmiştir

Bu işlem başarılı olmazsa Octoplus Box üzerinden RMM Unlock yapın
[Gizli içerik]
abi z3x var. chimeraya gerek varmi a10 a50 repair etmek icin

Bilgilerinizi yedek alınız cihaz sıfırlama istiyecek ROOT dosyasını yüklediğiniz zaman sizi recovery menüye atıcak oradan sıfırlayın

Magisk uyuglaması kurun ve ROOT olucak cihazın oem açmanız lazım RMM'e düşecektir oem açmak için aşagıdaki yöntemi deneyebilirsiniz

[Gizli içerik]
ustam verdiğiniz link teki boot dosyasını direk odin den mi atıcaz yoksa magisk yöntemiyle rardan cıkartıp mı yazıcaz anlamadım yardımcı olursanız sevinirim

Oem açık odinle yüklerken sonda hata veriyor.Çözüm nedir?Teşekkürler

[Gizli içerik]

merhaba dediklerinizi yaptım oem kilidi açtım download moda aldığım zaman oem lock on(u) yazıyor ve paylaştığınız dosyayı flash edemiyorum

merhaba dediklerinizi yaptım oem kilidi açtım download moda aldığım zaman oem lock on(u) yazıyor ve paylaştığınız dosyayı flash edemiyorum
Cihazı unlock yapmanız gerekiyor. Download moda aldığınız zaman ses açma (+) tuşunu basılı tutun beş on saniye kadar, cihaz sifirlandiktan sonra USB hata ayıklama ayarlarını açın oemi açmayı unutmayın sonrasında dosyayı flashlayin.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

[Gizli içerik]
rmm hatası veriyor octopus tan rmm unlock yapıyorum ordada hata veriyor ne yapmam lazım

anlayamıyorum bu işi. linkleri görmeden ve işlem başarılı mı değilmi ? bunları test etmeden
zorunlu beğenme ve yorum yazmak hiç mantıklı değil.
önce işime yarayıp yaramadığını test etmeliyim sonuçtan ne kadar memnun isem ona göre yorum veya beğeni vermeliyim.
bu iş peşin kabul etmeye zorlamak.

hadi beğenelim ve yazalım. bakalım verilen bilgiler ne kadar doğru ve ne kadar işime yarayacak ?????
işe yaramadı SAMSUNG A10 SM-A105F
Ben paylaştığım dosyaların hepsini test ederim emeğin karşılığı olarak dosyayı almak için beğenmek ve yorum yazmanız lazım
Hatayı almanın sebebi cihazın bootloader kilidi kapalı bootloader kilidini açman lazım aşağıdaki videoyu izleyerek yapabilirsin

@Kerem47 Abi cihaz açılış ekran da aşağıda ki görselde ki uyarı geliyor. Bunu götürme şansımız var mıdır ?

maxresdefault.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Kerem47 Abi cihaz açılış ekran da aşağıda ki görselde ki uyarı geliyor. Bunu götürme şansımız var mıdır ?
maxresdefault.jpg
rrm kilidine düşmüş root yaptıktan sonra oem kilidini açman gereki stock rom yüklersen sorunu çözersin

mrb ya ben bu root dasyasını atıyorum cihaza cihaz recovery girmiyor hatta cihaz açılmadı yazılım attım root dosyasını attığımızda bizim mı cihazı recoverye almamız gerekiyor yoksa cihaz kendiliğinden mı giriyor?
Dosyayı atın ve cihaz açılınca Magisk Manager APK uygulamasını kurun.​

Geri
Üst Alt