sa hocam a305f u2 imei repair yaptım herşey tamam sıkıntı yok. cihazın şuanda kamerası çalışmıyor. bu konu hakkında bilginiz varsa paylaşabilirmisniz tşkler şimdiden.
Usta nasıl yaptın 1 haftadır uğraşıyorum, iki cihaz var yapamadım, A105F U2 bendeki de. Lütfen nasıl yaptığını paylaşırmısın...

Hocam Ben A40 Yapmisdim U1 Sorunsuz Sekilde Z3X Ile Arkadasim Creditte Almis Yapdik Guzelce Ama Tek Sorun Var Telefon Acilinca Boyle Yazi Geldiyi Icin Musteri Istemedi Yeniden Bootlaoder kilidini kapattik bu sefer sebeke gitti root silindiyi icin rootuda boot seklinde atmistik telefonu bunun
yolu varmi bu yazi gelmeden hall etmek

BL uyarı yazıyı comb içinden logo silerek yapabilrsin ..en son işlem olarak

Şifre nedir acaba

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A10 SM-A105F U3 cihazına IMEI Repair işlemi nasıl yapılır onu anlatacağım

SM-A105F U3 modeli normalde MODEM hatası veriyor bu sorunu çözmüş olup VIP bölümünde paylaşacağım

Bu işlemi yapabilmek için elinizde Z3X Box olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.
şifresini alabilirmiyim

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A10 SM-A105F U3 cihazına IMEI Repair işlemi nasıl yapılır onu anlatacağım

SM-A105F U3 modeli normalde MODEM hatası veriyor bu sorunu çözmüş olup VIP bölümünde paylaşacağım

Bu işlemi yapabilmek için elinizde Z3X Box olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

Not: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.

[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]

Eyer Ses kisma yuksltme yerinden acdiysan telefon acilinca boyle seyler geliyormu ekrana

s.a kolay gelsin a105f işlem yapacamda oem kilit açık görünüyor ama aç kapat yaplmıyor alta boot kilit açık zaten yazıyor root atmam lazım?

Screenshot_20191123-104122_Settings[1].jpg

Geri
Üst Alt