Çözüldü Samsung Galaxy A10 SM-A105F U3 IMEI Repair

o sorunu halletdim ustam magisk yeni verison yukledim cozuldu ama bir sorunum var modem downgrade yapamiyorum halabtech tool a girmiyor this license has expired hatasi veriyor
Chimera Modem Hatası Vermeden Ypaıyor İşlemi Hocam

ustam herseyi yaptim tek bunlar kaldi nasil yapa bilirim :

REMOVE SECURITY LOG NOTIFICATION (EFT)
REMOVE WARNING LOGO & BOOTLOADER LOGO (EFT)

ustam bu videodakini yaptim artik gelmiyor warning bir problem olurmu boyle ?

chimera direk yapiyor modem düşürmeden
bende chimera ile denedim aynı hatayı verdi current imei diyor tam repair yapacak kırmızı yazı ile imei repair fail veriyor kendim boot dosyasından magich patch yaptım rootladım ama maalesef kafayı yedim

bende chimera ile denedim aynı hatayı verdi current imei diyor tam repair yapacak kırmızı yazı ile imei repair fail veriyor kendim boot dosyasından magich patch yaptım rootladım ama maalesef kafayı yedim
Yazılım değiştirin olur. Bende aynısını yaşadım

Yazılım değiştirin olur. Bende aynısını yaşadım
yok kardeşim yardımcı olmaya çalışıyorsunuz teşekkür ederim ama bu öle basit bişiy deyil 4 farklı yazılım attım tam sonda bekleyip cihaz kapanıyor ve imei repair fail hatası veriyor halap tech prosu ile eng modem yazdım ama hikaye yazdı desede yazmıyopr elimde eft yok valla iyce bunaldım bu yeni cihazlar bela ne root etmek ayrı dert yazmak ayrı dert

yok kardeşim yardımcı olmaya çalışıyorsunuz teşekkür ederim ama bu öle basit bişiy deyil 4 farklı yazılım attım tam sonda bekleyip cihaz kapanıyor ve imei repair fail hatası veriyor halap tech prosu ile eng modem yazdım ama hikaye yazdı desede yazmıyopr elimde eft yok valla iyce bunaldım bu yeni cihazlar bela ne root etmek ayrı dert yazmak ayrı dert
Eft de U3 de yok zaten. Yarın konusunu açayım ben

Eft de U3 de yok zaten. Yarın konusunu açayım ben
şimdi bir yazıyı fark ettim ben cihazı root ettikten sonra repair deniyorum arkadaşın biri yazmış cihazı root etmeden yazın hata veriyor diye şu an yazılım atıyorum temiz bir yazılımdan sonra direk deniycem sağolasın

şimdi bir yazıyı fark ettim ben cihazı root ettikten sonra repair deniyorum arkadaşın biri yazmış cihazı root etmeden yazın hata veriyor diye şu an yazılım atıyorum temiz bir yazılımdan sonra direk deniycem sağolasın
Aynen o da önemli. Rootsuz iken yazıyor sadece

Geri
Üst Alt