Bilgi Samsung Galaxy A10S Odin ile Yükleme Yaparken Cihaz Kapandı Açılmıyor

Homeros666

Üye
Merhaba arkadaşlar,
A10s cihazda odin ile her şey yolunda giderken yükleme bitti ve cihazın yeniden başlaması gerekiyordu ama bir türlü başlamadı. İki haftadır hard reset modu falan her türlü tuş kombinasyonunu denedim ama hiçbir şekilde cihazda yaşam belirtisi yok. Acaba farkında olmadan bir yerleri mi yaktım? Yardımcı olunuz lütfen.

abi sen hangi yazilimi yukledin cihazin tam kodunu at z3x boxla denedinmi usta
Merhaba arkadaşlar,
A10s cihazda odin ile her şey yolunda giderken yükleme bitti ve cihazın yeniden başlaması gerekiyordu ama bir türlü başlamadı. İki haftadır hard reset modu falan her türlü tuş kombinasyonunu denedim ama hiçbir şekilde cihazda yaşam belirtisi yok. Acaba farkında olmadan bir yerleri mi yaktım? Yardımcı olunuz lütfen.

Merhaba arkadaşlar,
mtk port geliyorsa spflashtool ile scatter rom yükleyip download mod gelirse odinden stock rom yüklersin

Daha önce benimde başıma geldi. MTK modda yazılım atınca düzeldi..​

mtk port geliyorsa spflashtool ile scatter rom yükleyip download mod gelirse odinden stock rom yüklersin
Eyvallah ustam cihazda hiçbir şey açılmıyor. Pcye bağlayınca da sadece bağlandı ve bağlantı koptu sesleri geliyor üst üste. hiç ışık falan yanmıyor maalesef

Geri
Üst Alt