Çözüldü Samsung Galaxy A10s SM-A107F U3 FRP Reset İşlemi

• Konbuyu başlatan limusss
  • Başlangıç tarihi
L

limusss

Çözüldü : A107FXXU3ASGJ yazılımını yükledimsim kart yontemiyle
Sim kartı takarken bu versiyonda ekran aşşagıya iniyor o sekilde yaptim.

sim kart islemi işe yaramadi ekran aşşaga inmiyor puk kodlarınıda yanlış girdim kilit ekranına atmiyor malesef yardim edermisiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
sim kart islemi işe yaramadi ekran aşşaga inmiyor puk kodlarınıda yanlış girdim kilit ekranına atmiyor malesef yardim edermisiniz?

Bunu deneyin mutlaka olur ama girmesi biraz zor kendim aynı cihaza yaptım tam tutturmanız lazım

hangi versiyonla ve hangi yöntemle ?
bu konuya bakacak kişiler için kaynak olsun

tşk bu yontemle oldu emeğinise sağlık

StackPath yazılım linki

hocam anlatamadım sanırım. apkları indiriyorum tüm izinleride veriyorum. 1nci apk frp bypass kuruyorum telefona 2nci gam8 apksı kurulurken telefon kurmuyor apk not ınstalled diyor. güvenlik patcındenmidir acaba öğrenmek istedğim bu

hocam anlatamadım sanırım. apkları indiriyorum tüm izinleride veriyorum. 1nci apk frp bypass kuruyorum telefona 2nci gam8 apksı kurulurken telefon kurmuyor apk not ınstalled diyor. güvenlik patcındenmidir acaba öğrenmek istedğim bu
GAM kurarken bunu denermisiniz.

Geri
Üst Alt