Kerem47

GSTPRO Geliştirici
Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu konuda Samsung Galaxy A10S SM-A107F U8 cihazına IMEI Repair işlemi nasıl yapılır onu anlatacağım

Bu işlemi yapabilmek için elinizde Chimera Tool olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

Bu cihaza repair yaparken hata verirse Uçak moduna alıp işlemi yapınız

Root gerekmez yüklemeyin

Güncelleme ile şebeke gider sıfırlama ile denemedim

Güncelleme bildirimlerini kapatmak için Uygulamalardan Galaxy Store bildirimlerini kapatın.

Not: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.

Yazılım : A107FXXS8BUC1 - Android Sürümü : 10

NOT : Android 11 Modem Hatası Alırsanız Android 10 Düşürün

IMEI Repair

a107 repaişr.PNG

Patch Certificate

patch.PNG

Moderatör tarafında düzenlendi:
ustam u8 denedim şebeke vermiyor

bende denedım şidi sebeke yok malesef herseyı aynı yaptım

başka bir tane yaptım şebeke 1 dk var ondan sonra bir daha gelmiyor bunun bir çözümü vardır muhakak yardımcı olursanız sevinir tşklr

Ben U5 Android 10 işlem yaptım başarılı sıkıntı yok.

Yazılım : A107FXXS8BUC1 - Android Sürümü : 10 öncelikle chimera üzerinden bu yazılımı yükledim.daha sonra oem kilidini açtım işlemleri yaptım ilk denememde şebeke 1 dakika kalmadan gitti sonra tekrar patch işlemi yaptım 10 dakika kadar denedim arama yaptım internete girdim,hiçbir sıkıntı olmadı ve müşteriye teslim ettim

NOT:Ben oem kilidini download moda alarak değil de xiaomi mtk cihazlardaki gibi chimera üzerinden bootlader kilidi açma ekranı geldi onun üzerinden açtım ama çok birşey farkedeceğini sanmıyorum.

Son düzenleme:
arkadaşlar birebir aynı romu yükleyın olur kesin

Bu işlemi yapacak arkadaşlar ben 10. denemede patch yaptım bilginiz olsun hata verirse tekrar deneyin

Merhaba benimde samsung a107f cihazım var u8 and10 repair işlemi yapılıyormu sebeke problemi yasayan cok kisi varmıs sorunsuz yapa bilen yardımcı ola bilirmi

Merhaba benimde samsung a107f cihazım var u8 and10 repair işlemi yapılıyormu sebeke problemi yasayan cok kisi varmıs sorunsuz yapa bilen yardımcı ola bilirmi

• GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.
    Whatsapp İrtibat Numaramız:
    552 812 07 24
    Telegram Adresimiz:
    https://t.me/Gsmturkey
    wu4qJ4.png
    İşlemlerin yapılabilmesi için Bilgisayar gereklidir.

Merhaba arkadaşlar,
A10s cihazda odin ile her şey yolunda giderken yükleme bitti ve cihazın yeniden başlaması gerekiyordu ama bir türlü başlamadı. İki haftadır hard reset modu falan her türlü tuş kombinasyonunu denedim ama hiçbir şekilde cihazda yaşam belirtisi yok. Acaba farkında olmadan bir yerleri mi yaktım? Yardımcı olunuz lütfen.

Kendi yaptigim ve 100% calisan yontemi soyliyicem bu yazilimi ( A107FXXU8BUC2 ) indirin root netden bula bilirsiniz her yerde var boot loader kilidini acin sonra kalan tum islemleri Octolpusla yapin rahat calisiyor sebeke gitme falanda olmuyor..

Bendede şebeke gidip geliyordu.Root atıp yeniden pacht yapdım şimdi sorunsuz çalışıyor.Bu tip cihazlarda gelenlikle root kullanarak reprair yapıyorum çünki cihaza root atıncı güncellenme gelmiyor.Yoksa güncellenme geldikde pacht gidiyor.

Bendede şebeke gidip geliyordu.Root atıp yeniden pacht yapdım şimdi sorunsuz çalışıyor.Bu tip cihazlarda gelenlikle root kullanarak reprair yapıyorum çünki cihaza root atıncı güncellenme gelmiyor.Yoksa güncellenme geldikde pacht gidiyor.
rootu hangi araç ile yaptınız

Geri
Üst Alt