Yardım Samsung Galaxy A12 SM-A127F U4 IMEI Repeir

cek10

Üye
Çözüldü : A127f U4 Convert M127f yapmayi denedim olmadi mixplorer u3 kadar sorun yok u 4 de ayni islemi yapinca olmuyor yardimci olma imkani olan varmi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Her kese Tesekkur Sorun Cozulmushdur

Yapabilen var mı ? u4
Evet Var yapdim Oldu Sorunsuz
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Çözümüde paylaşın sonrasında karşılaşanlar için çözüm olsun.
Ilk once Root yapdim Daha sonra Root Explorerle build.prop bulum Tumune izin verdim daha sonrasida bu islemleri yapdim
3. "Mixplorer_6.56.5.apk" yükleyin

4. Sol üstten, ROOT'un doğru olmasına izin verilir

5. Ürün bölümüne gidin ve "build.prop" üzerine tıklayın ve "izin" demek için soldaki üç noktaya tıklayın.

6. "Mixplorer_6.56.5.apk" dosyasını devre dışı bırakın ve yeniden yükleyin ve KÖK'ü doğru verin. Sistem klasörüne gidin ve "build.prop metin düzenleyicisini" seçin ve
Kanaldaki inslerde hata var 18 satır kodu silip bu kodu yazın "ro.product.product.model = SM-M127F" kodunu yazın ve telefonu kapatın.
7. Chimera'da SM-M127F'yi seçerek "Onar" ve "Yama"yı seçebilirsiniz. Başlangıçta bir hata yaparsanız, birkaç kez tekrarlanır.

Evet Var yapdim Oldu Sorunsuz

Ilk once Root yapdim Daha sonra Root Explorerle build.prop bulum Tumune izin verdim daha sonrasida bu islemleri yapdim
3. "Mixplorer_6.56.5.apk" yükleyin

4. Sol üstten, ROOT'un doğru olmasına izin verilir

5. Ürün bölümüne gidin ve "build.prop" üzerine tıklayın ve "izin" demek için soldaki üç noktaya tıklayın.

6. "Mixplorer_6.56.5.apk" dosyasını devre dışı bırakın ve yeniden yükleyin ve KÖK'ü doğru verin. Sistem klasörüne gidin ve "build.prop metin düzenleyicisini" seçin ve
Kanaldaki inslerde hata var 18 satır kodu silip bu kodu yazın "ro.product.product.model = SM-M127F" kodunu yazın ve telefonu kapatın.
7. Chimera'da SM-M127F'yi seçerek "Onar" ve "Yama"yı seçebilirsiniz. Başlangıçta bir hata yaparsanız, birkaç kez tekrarlanır.

maalesef olmuyor denemedigim sey kalmadı

paylasdigimi dikkatla okuyunuz Cozulur

Bugün yaptım aynısını başarıyla oldu sorunsuz VİP Bölümüne Auto Patch Rom ekliyeceğim direk işlem yapılır.
Çözüldü :

Geri
Üst Alt