İstek Samsung Galaxy A2 Core SM-A260F U7 IMEI Repair NG Sorunu

Selam aleyküm arkadaşlar elimde a260f u7 var buna imei repair yaptım müşteri 20 gün sonra tekrar geldi cihaza baktım NG olmuş ben tekrar imei repair patch yaptm imei statüt OK yazıyor ama sim kartını takınca NG ye Düşüyor sabahtan berdir uğraşyorm kafayı yedim Halebtech üyeliğim bitti bana bu lingi çevireblrmsnz rica etsem ya da yardımcı olablrmsnz A260F U7 Repair IMEI Solution Firmware | Halab Tech Support

NOT: 2 tane farklı yazılım denedim ve eft su magikside denedim sorun aynı

Hat taktıktan sonra şebeke için 3 5dk arası beklediniz mi

Selam aleyküm arkadaşlar elimde a260f u7 var buna imei repair yaptım müşteri 20 gün sonra tekrar geldi cihaza baktım NG olmuş ben tekrar imei repair patch yaptm imei statüt OK yazıyor ama sim kartını takınca NG ye Düşüyor sabahtan berdir uğraşyorm kafayı yedim Halebtech üyeliğim bitti bana bu lingi çevireblrmsnz rica etsem ya da yardımcı olablrmsnz A260F U7 Repair IMEI Solution Firmware | Halab Tech Support

NG SORUNU
CİHAZA REPAİR YAPTIKTAN SONRA
ROKET APK YI KUR
PATCH CERT YAP
CİHAZI KAPAT
SİM KARTI TAK CİHAZI AÇ
60SANİYEDE ŞEBEKE GELECEK

SAMİ DİK ROKET SAMİ YE

Buna benzer bir sorun yaşamıştım cihazı sıfırlayıp sonra tekrar root atıp yeniden patch atınca düzelmişti belki seninde işine yarayabilir.

4G kapatıp 3g ile dene bugün öyle çözüp teslim ettim cihazı. 4Gye alınca NG ye düşüyor.

dediklernizi hepsini denicm arkdşlr çok sağoln

Geri
Üst Alt