Yardım Samsung Galaxy A20 SM-A205F/DS Yazılım Yükleme İşlemi

AYNI SORUN BENDE DE VAR ÇÖZÜLDÜMÜ
Yok kardeş çözülmedi duruyor aynı şekilde ama bir çözümü var odacihazı açtırıp emmc cipini söküp programlayıp tekrar yeniden rom atmak yada samsung servisine götürmek onlar cihazı açmadan yapabilir benim denemediğim yol kalmadı olmadı samsung servisine gitmedim birdde bu emmc muhabbetini yapmadım cihaz bende takıntı haline geldi illa çözücem die akşam işten sonra 1 tane daha rom indirip deniyorum ama nafile bu koca forumda sorunumuzu çözen bulamadık malesef

merhaba aynı sorun müşterim getirdi çözümlersem paylaşım yapıcam iyi formlar arkadaşlar

Son Süürm Odin Kulanın

hocam ben bi türlü yazılımı yükleyemedim ya get for mipping yada setup connection hatası alıyorum tık ilerleme yok odinde samsung yazısında kaldı telefon 2 gündür ne yapmam gerek
Hocam patchli en son surum odin indir Cihaz hangi ulke icin uretilmis ise o ulkenin en son surum yazilimini firmwaresini indir birde googledan kendi cihazina uygun pit dosyasini indir ama normal pit dosyasi olmasin emmc yi partition olarak hepsini adresleyen pit dosyasi olsun. Odin yonetici olarak calistir bl ap cp csc homecsc hepsini odine goster bundan sonra odin sol alt kosede log option pit yazan yerden pit bolumunu ac pit dosyasini goster option hemen pit bolumunun yaninda re partition secenegini tikla bi ustunde nand eraser tikla telefonu download mode alip start yap

Get for mapping hatasi dedigim gibi pit dosyasi partitionlari yanlis adresledigi icin aliyorsun

Geri
Üst Alt