İstek Samsung Galaxy A20 SM-A205F IMEI 0000 Sorunu

eselcuker

Üye
arkadaşlar cihazda 2 imei de 0000 durumda, böyle bir durumla karşılaşan var mı chimera düzeltiryormu denemedim ama denemeden bir sorayım dedim karşılaşan var mı bu sorunla, eski cihazlarda çok olan bir problemdi ama yeni cihazlarda ilk defa görüyorum.

arkadaşlar cihazda 2 imei de 0000 durumda, böyle bir durumla karşılaşan var mı chimera düzeltiryormu denemedim ama denemeden bir sorayım dedim karşılaşan var mı bu sorunla, eski cihazlarda çok olan bir problemdi ama yeni cihazlarda ilk defa görüyorum.
Nasıl bu hale gelmiş bilgi varmı?​

tamir için uğraşmışlar sanırım, yapamamışlar efs felan sıfırlamışlar büyük ihtimalle

cihazı rootladıktan sonra reboot yapınca açılmnıyor birde bunun çözümü var mı chimera ile repair denedim knox warranty void hatası verdi ikinci yöntemi deneyecektim ama deneyemedim açılmıyor cihaz şuan

cihazı rootladıktan sonra reboot yapınca açılmnıyor birde bunun çözümü var mı chimera ile repair denedim knox warranty void hatası verdi ikinci yöntemi deneyecektim ama deneyemedim açılmıyor cihaz şuan
cihazın yazılım modu ekranını atarsanızz yardımcı olalım root konusund

root işini halettim şuanda açıldıktan sonra wifi ye bağlamadığım için oluyor o sorun gitti. chimera ile 2 modda da imei yazılmıyor cihaza z3x ile efs sıfırlama yada yedekten yükleme yaparak çözülebilir mi ?

cihaz z3x ile düzeldi, onarım yapıldı patch de yapıldı ama şuan farklı bir sorunu var şebeke düşüyor. ilk açıldığında çalışıyor ama 10 15 saniye sonra şebeke olduğu halde çağrı yapmıyor çağrı almıyor, bağlantı kopuyor bu konu ile ilgili bilgisi olan var mı ne yapılabilir acaba

Geri
Üst Alt