Çözüldü Samsung Galaxy A20 SM-A205F U2 IMEI Repair İşlemi + ENG Modem

komanata1

Üye
Moderatör tarafında düzenlendi:
Orijinal Yazılımının İçinde Vardır
Imeı Repair İçin İstiyorsanız ENG Modem Veya Combination İçindeki Modemden Faydalanabilirsiniz Tabi Bulabilirseniz :)
evet ustam repair için eng modem supportlar da var yanlız ücretli üyelik istiyo combination dosyasındaki modem aynı yararı sağlıyomu ustam

Kolay gelsin ustalar a205f modem dosyası hiç biyerde bulamadım.. varmı elinde olan ?

EDİT=ÇÖZÜLDÜ

IMEI Repair Firmware + Combination (ENG Modem) + ROOT

Ustalar bu A205f u2 repair yapan oldu mu ne yaptıysam yazmıyor modem hatası veriyor halebtech tool yaptım eft pro downgrade yaptım gene aynı combination hiç yüklenmiyor zaten buna nasl çözüm üreticez ??

Orijinal Yazılımının İçinde Vardır
Imeı Repair İçin İstiyorsanız ENG Modem Veya Combination İçindeki Modemden Faydalanabilirsiniz Tabi Bulabilirseniz :)
modem dosyası rar olarak indiği için odin veya z3x te görünmüyor ne yapmam lazım

Ustalar bu A205f u2 repair yapan oldu mu ne yaptıysam yazmıyor modem hatası veriyor halebtech tool yaptım eft pro downgrade yaptım gene aynı combination hiç yüklenmiyor zaten buna nasl çözüm üreticez ??
Z3X Box yapıyor.​

gecen aynı cihazdan gelmişti sıkıntısız yaptım şimdi yine a205f u2 geldi modem hatası veriyorum eft ile modem yüklesemde ?

Geri
Üst Alt