Samsung Galaxy A20 SM-A205F U2 Root

xzero211

Yasaklı
IYI GUNLER ARKADASLAR ELIMDE A205F U2 CIHAZ VAR INDIRDIYIM TUM ROOTLARDA CIHAZ SAMSUNG A20 YAZISI GELIB KAPANIYOR YANI ACILIB KAPANIYOR NEDEN OLABILIR YARDIMCI OLURMUSUNUZ CIHAZI ROOT YAPMAK ISTIYORUM VE ARDINDAN IMEI REPAIR YAPICAM ACILL...

IYI GUNLER ARKADASLAR ELIMDE A205F U2 CIHAZ VAR INDIRDIYIM TUM ROOTLARDA CIHAZ SAMSUNG A20 YAZISI GELIB KAPANIYOR YANI ACILIB KAPANIYOR NEDEN OLABILIR YARDIMCI OLURMUSUNUZ CIHAZI ROOT YAPMAK ISTIYORUM VE ARDINDAN IMEI REPAIR YAPICAM ACILL...
bu videodakileri uygula öyle root at

Cihazın yazılım bilgisini gönderebilirmisin

A205FXXU2ASE6 ustam bu yazılımı indir bu hazır rootu.
Cihaza önce yazılımını yükle açılsın oem felan gelsin prenormal kalksın
sonra recovery moda gir factory reset yap ondan sonra reboot bootloader yap
benim verdiğim magisk patch yükle root olur sürekli kullandığım dosya internetim yavaş olduğu için yazılımı upload edemiyorum kusura bakma

A205FXXU2ASE6 ustam bu yazılımı indir bu hazır rootu.
Cihaza önce yazılımını yükle açılsın oem felan gelsin prenormal kalksın
sonra recovery moda gir factory reset yap ondan sonra reboot bootloader yap
benim verdiğim magisk patch yükle root olur sürekli kullandığım dosya internetim yavaş olduğu için yazılımı upload edemiyorum kusura bakma
Sagolun denicem haber veririm...

Acil Yazmak Yasaktır Büyük Harflerle Yazmak Yasaktır Konuyu Uygun Yere acin Konu İçerigi Yardım Sanırım Ornek Kısmına Yardım Secin. Oncelikle Forum Kurallarını Okuyup Kurallara Uyun
Cihaza Yazilim yükleyin Boot Dosyasını Patchleyip Yeri Yükleyin Cihaziniz rootlanmıs Olacaktır.

A205FXXU2ASJ1 u2 root olan yok mu ? Başka deniyorum sürekli reset atıyor

videolu anlatım

Geri
Üst Alt