Çözüldü Samsung Galaxy A20 SM-A205F U6 Root Sonrası Açılışta Kırmızı Yazı Çözümü

• Konbuyu başlatan 7kardes
  • Başlangıç tarihi
7

7kardes

Öncelikle Merhabalar A20 Bildiğimiz gibi root sonrası ekrana kırmızı yazı gelip resetliyor onun çözümü size vereceğim yardımcı olmuşsam ne mutlu bize :)
Çözümü:

Gereken dosya: A205F U6 FIX_LOGO_REMOVE_UNLOCK_BOOTLOADER_TECHNO_LEARN.tar
1-Hata ayıklama ve Bootloader açık olması lazım
2-Üstte veridiğim dosyayı indirin zaten dosya (1mb)
3-Telefonu ses kısma (-) ve ses yükseltme (+) basılı tutup kabloyu takıyoruz mavi ekran gelince ses yükseltme basıyoruz download mode girecek
4-Ve sonra ben kendim Z3X boxtan denedim Bl seçeneğine basıp dosyamızı seçiyoruz Ve flashlıyoruz telefon tekrar başlayacak tamamdır

Geçmiş Olsun Kolay gelsin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Öncelikle Merhabalar A20 Bildiğimiz gibi root sonrası ekrana kırmızı yazı gelip resetliyor onun çözümü size vereceğim yardımcı olmuşsam ne mutlu bize :)
Çözümü:

Gereken dosya: A205F U6 FIX_LOGO_REMOVE_UNLOCK_BOOTLOADER_TECHNO_LEARN.tar
1-Hata ayıklama ve Bootloader açık olması lazım
2-Üstte veridiğim dosyayı indirin zaten dosya (1mb)
3-Telefonu ses kısma (-) ve ses yükseltme (+) basılı tutup kabloyu takıyoruz mavi ekran gelince ses yükseltme basıyoruz download mode girecek
4-Ve sonra ben kendim Z3X boxtan denedim Bl seçeneğine basıp dosyamızı seçiyoruz Ve flashlıyoruz telefon tekrar başlayacak tamamdır

Geçmiş Olsun Kolay gelsin
ustam konu başlığına a20 den sonra a205f u6 eklersen arama yapanlara kolaylık olur.

Ustam android 9 u2 sürümünde de iki farkli yazi geliyor roottan sonra telefonu her acip kapattigin zaman biraz bekleyince aciliyor cihaz sorun yaratirmi

Ustam android 9 u2 sürümünde de iki farkli yazi geliyor roottan sonra telefonu her acip kapattigin zaman biraz bekleyince aciliyor cihaz sorun yaratirmi
Sorun olmaz ama sadece görüntü olarak can sıkabilir bu konudaki dosyayı kullanıp kaldırabilirsin U sürümü fark etmez

Sorun olmaz ama sadece görüntü olarak can sıkabilir bu konudaki dosyayı kullanıp kaldırabilirsin U sürümü fark etmez
Cihazı verdim usta o şekilde okadarda olsun sorun çıkarmazsa geri gelirse konudaki dosyayı yuklerim birde magisk güncelleyince cihaz cöküyor oyuzden güncelleme yapmadim

Geri
Üst Alt