Yardım Samsung Galaxy A20 SM-A205FN U2 Root Sonrası Hafıza Sorunu

Selamün aleyküm. daha önce hiç karışlaşmadığım bi şey bu telefonu rootladım repair yaptım btitiğinde 32gb hafızadan 14 ü doluydu bi kaç saat sonrasında baktığımda ise hafızanın nerdeyse hepsi dolu gözüküyo. başka yazılımla denedim gene aynı şey
bi tavsiyesi önerisi olan varmı?

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-01-22 at 10.09.03.jpeg
    WhatsApp Image 2020-01-22 at 10.09.03.jpeg
    29.6 KB · Görüntüleme: 28
Selamün aleyküm. daha önce hiç karışlaşmadığım bi şey bu telefonu rootladım repair yaptım btitiğinde 32gb hafızadan 14 ü doluydu bi kaç saat sonrasında baktığımda ise hafızanın nerdeyse hepsi dolu gözüküyo. başka yazılımla denedim gene aynı şey
Yazılım yükleyin.
Cihaz açılmadan tekrar download moda alın ve root dosyasını yükleyin
Cİhaz açılmadan recovery den format atın.
Yine cihaz açılmadan download moda alıp root dosyası ve home csc yükleyin bukadar

Yazılım yükleyin.
Cihaz açılmadan tekrar download moda alın ve root dosyasını yükleyin
Cİhaz açılmadan recovery den format atın.
Yine cihaz açılmadan download moda alıp root dosyası ve home csc yükleyin bukadar
teşekkürler yardım için yarın deneyip sonuç yazıcam
merak ettiğim şey şu eğer yazılım ve ya root sorunuysa direk hafıza dolu veya hafızanın yarısı gitmiş gibi görükmesi gerekmezmi yani niye bi saat felan sonra kendi kendine dolsun hafıza

teşekkürler yardım için yarın deneyip sonuç yazıcam
merak ettiğim şey şu eğer yazılım ve ya root sorunuysa direk hafıza dolu veya hafızanın yarısı gitmiş gibi görükmesi gerekmezmi yani niye bi saat felan sonra kendi kendine dolsun hafıza
Orasını bilmiyorum tekrar deneyip dönüş yapın bakalım.

Ekli dosyalar

• BL_A205FNPUU2ASG1_CL16139119_QB24636629_REV00_user_low_ship.tar.rar
    12.8 MB · Görüntüleme: 21
sorun çözüldü tüm yardımlarınız için teşekkürler
sadece restartla çözülmüş olay :d
yazdıklarınızı not aldım aynı sorunla karşılaşırsam diye
tekrar teşekkürler

Z3x ve ya chimera varsa yapabilirsin, eft yle downgrade yap cert aug dene, olmazsa diğeriyle yap
60ae35900d99b0e38b441737abd99087.jpg

Sent from my General Mobile 4G using Tapatalk
z3de var chimerada, eftde var ama ben boota root patchini soruyordum. boot dosyasini nasil rootlaya bilirim? bende a205fn u1 root lazim bulamadim hic bir yerde

z3de var chimerada, eftde var ama ben boota root patchini soruyordum. boot dosyasini nasil rootlaya bilirim? bende a205fn u1 root lazim bulamadim hic bir yerde
Magiskle kendi rootunu hazırlayabilirsin, eft yle de yapabilirsin, ya da sitede olması lazım

Sent from my General Mobile 4G using Tapatalk

Hocam selamlar 2 haftadır bu sorunla uğraşıyorum Bir çözüm bulabildin mi?

aleykum selam bende sorunun kaynağı Z3X in nov patchinde çıktı
baştan temiz yazılım kur rootu kendin hazırla magiskle eftyle downgrade yap ve z3x aug patch yap
Birşey daha soracağım özürlerimi sunarak
Daha önce orjinal stock rom yükledim imei NG verdi patch yapmak için telefoncuya götürdüm. Telefoncu baştan root yaptı imei patch ya da repair yaptı sanırım Ağ sorunum düzeldi ama bu yeni sorun başladı. Root sonrası evden imei patch ya da repair yapma şansım olur mu İlla box mu lazım? Ya da temiz root yapsam yine imei NG verir mi?

Birşey daha soracağım özürlerimi sunarak
Daha önce orjinal stock rom yükledim imei NG verdi patch yapmak için telefoncuya götürdüm. Telefoncu baştan root yaptı imei patch ya da repair yaptı sanırım Ağ sorunum düzeldi ama bu yeni sorun başladı. Root sonrası evden imei patch ya da repair yapma şansım olur mu İlla box mu lazım? Ya da temiz root yapsam yine imei NG verir mi?
box şart bu konuda deneymiszseniz hiç kurcalamayın ustaya götürün derim

Geri
Üst Alt