Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A20E SM-A202F cihazına ait root dosyasını paylaşacağım.

Root işlemini yapmadan önce tüm gerekli yedeklerinizi düzgünce alınız cihazınızın içindeki herşey silinecektir.

Ayrıca root cihazınızı garanti dışı bırakacaktır. Root nedir? Ne işe yarar bunları araştırıp cihazınızı öyle root ediniz.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Linki görmek için konuyu beğenin ve ardından sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]
roottan sonra Camera sorunu yashiyorum sebebini biliyor musunuz? cozumu var mi ?

ustam a202f u1 dowlannd mode aldım oem açık ama fail veriyor yani yüklemiyor

u1 boot dosyasını flash atınca cihaz açılmıyor tekrar yazılım yükledim yine yaptım yine aynı

@undefined, hocam blocked oem locked hatasi aliyorum oem acik ama ayni hata devam ediyor

açılıyor usta denedim. sadece boot kafi.

Operation: Flash
Selected model: SM-A202F
Software version: 37.0

File analysis... OK
Total file size: 0x02400000 (36 Mb)
Searching USB Flash interface... COM13 detected
Setup connection... OK
Reading PIT from phone... OK
Sending boot.img.lz4... OK
Flashing done (time - 00:00:03)
Done with Samsung Tool PRO v.37.0
elinize saglık

tsllerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

dosyayı atıyoruz kapanıp açılıyor bozuk yüklemeyin

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A20E SM-A202F cihazına ait root dosyasını paylaşacağım.

Root işlemini yapmadan önce tüm gerekli yedeklerinizi düzgünce alınız cihazınızın içindeki herşey silinecektir.

Ayrıca root cihazınızı garanti dışı bırakacaktır. Root nedir? Ne işe yarar bunları araştırıp cihazınızı öyle root ediniz.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Linki görmek için konuyu beğenin ve ardından sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]
eline sağlık

Geri
Üst Alt