Çözüldü Samsung Galaxy A20e SM-A202F U2 IMEI Repair İşlemi

iznagsm

Üye
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecekti

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dosya yükleniyor mu?
AP icinden recovery, vbmeta, boot 7ziple çıkarıp tar arşiv yapıyorum. magiske veriyorum magisk patch yapiyor. sonra recoverye alıp reset atıp recoveryden reboot bootloader ordan da magisk patched tar atıyorum telefon reboot olan kimi tekrar recoveryden sifirlayıp açıyorum amma root yok(

AP icinden recovery, vbmeta, boot 7ziple çıkarıp tar arşiv yapıyorum. magiske veriyorum magisk patch yapiyor. sonra recoverye alıp reset atıp recoveryden reboot bootloader ordan da magisk patched tar atıyorum telefon reboot olan kimi tekrar recoveryden sifirlayıp açıyorum amma root yok(
Sadece boot dosyası patch yapılacak.

Sonra cihazı recovery moda al format at hemen download moda al dosyayı yükle açılsın. Magisk Manager apk kur Wi-Fi bağla tamam.​

repairi z3xle yaptim patchi chimerayla oldu. tekrar teşekkürler

bal kimi oldu. Allah razı olsun

Ekli dosyalar

• IMG_20191222_175241.jpg
    IMG_20191222_175241.jpg
    4.3 MB · Görüntüleme: 62
Repair imei...
The operation is in progress. Be patient! Do NOT disconnect the phone!
Current imei: 35561610xxxxxxxxx
Repair imei failed.
Finished at local time: [12.22.19 17:33:32]
WorkID: 83676956

Bunun bir çözümü var mı ?

bu versiyon Root Eklermisin ?

Edit Ben Ekledim İNDİR

Son düzenleme:
root attım paranormal e düştü düzelmiyor yardım edebilirmisiniz

root attım paranormal e düştü düzelmiyor yardım edebilirmisiniz
Root attıktan sonra oem kilidi açılmaz ise prenormale düşer Stock Rom yükleyin ardından oem kilidini açın prenormal sorunu kalkmış olur tekrar root yükleyin açıldıgı zaman mutlaka oem kilidini açın yoksa tekrar prenormal olur

Root attıktan sonra oem kilidi açılmaz ise prenormale düşer Stock Rom yükleyin ardından oem kilidini açın prenormal sorunu kalkmış olur tekrar root yükleyin açıldıgı zaman mutlaka oem kilidini açın yoksa tekrar prenormal olur
oem kilidi de açık frp de açık ama o halde prenormale düştü çıkmıyor şimdi

bunun adımlarını birisi anlatabilir mi imei repair yapıyorum sıfırdan yükledim yazılımı root yaptım patch cert yapıyorum imei status ng den çıkmıyor

bunun adımlarını birisi anlatabilir mi imei repair yapıyorum sıfırdan yükledim yazılımı root yaptım patch cert yapıyorum imei status ng den çıkmıyor
Root EFTSU ile yapıp deneyin. Gene olmaz ise Octoplus ve Z3X Box ile deneyin.​

SELAMIN ALEYKÜM BENİMDE ELİMDE Bİ CİHAZ VAR AMA CHİMERA yok octoplus z3x ve tr tools var chimera sız yapabilirmiiyim

Geri
Üst Alt