Samsung Galaxy A20s SM-A207F U2 IMEI Repair Mümkün mü?

renasss

Üye
Merhabalar GSMTUREY Ailesi A20S U2 İçin İmei İşlemi Lazım Kime Sorsam Sordursam Yapamayız Diyorlar Forumda Belki Yardımcı Olabilecek Biri Olur GSMTURKEY in WhatsApp Hatına İlettim Özel Serverin Henüz Olmadığını Söyledi Belki İçinizden Biri Yardımcı Olabilir

IMG-20200721-WA0000.jpeg

Merhabalar GSMTUREY Ailesi A20S U2 İçin İmei İşlemi Lazım Kime Sorsam Sordursam Yapamayız Diyorlar Forumda Belki Yardımcı Olabilecek Biri Olur GSMTURKEY in WhatsApp Hatına İlettim Özel Serverin Henüz Olmadığını Söyledi Belki İçinizden Biri Yardımcı Olabilir

Ekli dosyayı görüntüle 12976
şuanda destek yok . Konuyu Uygun Yere Açiniz Büyük Harflerle Yazmak Yasaktır.

Bu modeli Boxlar desteklemiyor.

cihaz imeisi tespit edildi ve kapandı o yüzden yani acelem yok yoksa destek beklerim sorun yok
a20s qualcom işlemcili beklemeniz bile anlamsız yukarıda verilen yazılım a20 exynos hiç bir alakası yok yüklenmez bile qualcom işlemcili samsunglar s4 modelinden beri yapılanı yok

a20s qualcom işlemcili beklemeniz bile anlamsız yukarıda verilen yazılım a20 exynos hiç bir alakası yok yüklenmez bile qualcom işlemcili samsunglar s4 modelinden beri yapılanı yok

Yani Cihaz Elimde Kaldı Değil mi

yanlış bilgi verdim az önce özür

Son düzenleme:
hata efs yi sıfırlayamamak
Hata Nedir ? Samsung Konusu Burası.
hata efs yi

efsyi sıfırlayabilsem olacak sanırım ama destek veren bir araç yok

bakın hocam cihazı root layıp qcn yedeğini aldım qcn sindeki imei yi değiştirdim ve yazdım qcn deki imeiyi kullanmak istermisiniz dedi diag açıp yazarken ok dedim ama imeiler değişmedi muhtemelen imei lerin diğer qoallcom lardaki gibi bir şekilde sıfırlanması lazım tek orda takıldım

olması mümkün bence olursa komple log ve araçları burdan bi konu başlığı altında paylaşacağım

selamun aleyküm ustalar bu cihaza imei repair için halen daha bir çözüm yok mu ?

Geri
Üst Alt