İstek Samsung Galaxy A21 Root ve Türkçe Yazılım

Ridow

Üye
İyi Akşamlar Arkadaşlar Çinden Samsung Galaxy A21 Geldi.Ama Kullanamıyorum Root Atmak istiyorum Türkçe Room Varmı Yardımcı Olursanız Sevinirim.

İyi Akşamlar Arkadaşlar Çinden Samsung Galaxy A21 Geldi.Ama Kullanamıyorum Root Atmak istiyorum Türkçe Room Varmı Yardımcı Olursanız Sevinirim.
Cihazın arama yerinden *#1234# yapıp çıkan resmi atın bakalım.​

IMG_20230129_125023.jpg

Cihazın arama yerinden *#1234# yapıp çıkan resmi atın bakalım.

download mode a alınca ekteki gibi bir ekran geliyor mu? eğer geliyorsa bl açtıktan sonra root yapabilirsin ama gelmiyorsa çok zor

Ekli dosyalar

• indir.jpg
    indir.jpg
    8 KB · Görüntüleme: 7
download mode a alınca ekteki gibi bir ekran geliyor mu? eğer geliyorsa bl açtıktan sonra root yapabilirsin ama gelmiyorsa çok zor
Hocam cihaz sıfır kurulumu yaptım ama Türkçe robot bulamadım a21 için a21s robot atsam sıkıntı çıkarır mı ?

Hocam cihaz sıfır kurulumu yaptım ama Türkçe robot bulamadım a21 için a21s robot atsam sıkıntı çıkarır mı ?

atamazsın zaten izin vermez ama dediğim sistem yoksa zaten hiç bir şekilde müdahale edemezsin cihaza önce bl açılması lazım

evet hocam var ses açma düğmesine bastıgımda da download mode diyor

basılı tutunca unlock moduna giriyorsa gerisi kolay internetten samsung magisk root hazırlama diye arat bir sürü anlatım var onlarla kolayca yapabilirsin ayrıca forumda da olması lazım

Geri
Üst Alt