İstek Samsung Galaxy A21S SM-A217F U3 ROOT Olmuyor

Sorun çözüldü mü?
serdar usta magisk eft vs denemediğim yol kalmadı (magiskle boot vs patch yaptım magisk canary dahil ama sürekli bootlop) yabancı forumlarda xda vs de yok..cihaza repair yaptım ama root olmadığı için patch yapamıyorum..
halabtechte u1 için preroot firmware var.. lazım olan için..

serdar usta magisk eft vs denemediğim yol kalmadı (magiskle boot vs patch yaptım magisk canary dahil ama sürekli bootlop) yabancı forumlarda xda vs de yok..cihaza repair yaptım ama root olmadığı için patch yapamıyorum..
halabtechte u1 için preroot firmware var.. lazım olan için..
rootlamak için şu yöntemi ve dosyayı kullanın

bootlopa düşüyor denedim magisk eftsu vs olmuyor
bbootloopda kalmıyor aslında elle cihaz recovery moduna alıp 3 seçenekten ortadakini seçip sıfırlamanız yeterli olacak

Not. cihaz açıldığında rootlanmış olacaktır Magisk vb uygulama göremezsiniz fakat rootlu olacaktır.

Son düzenleme:
Ustam , Patch Certificate yapılabiliyor mu Chimera ile?

Ustam, cevıbınız için teşekkür ederim. EFTSU ile rootladım, ve recovery menu den 3-4 kere format factory reset yaptım. Ama Yine bootlopdan çkmadı ya. Hayırlısı olsun.

Ustam Imei repair yapacaktım. Düzgün root yapamadım ama.

Ustam ilginiz için teşekkür ederim. Bu modem file değil mi? Rootlarken nasıl işime yarayacakki? Yoksa benim bilmediğim farklı yöntemler de mi var?

siz bana cihazınızın yazılım bilgilerini yazarmısız
BL ???
AP ???
CP ???
CSC ???
takipteyim bendede var birtane a217 repair yaptım patch için root bulamadım....magisk eft vs hep bootlopa düşüyor cihaz

Ustam hemen cevap yazamadım, kusura bakmayın, yolcuukdaydım. Telefonu iade etmek zorunda kaldım.
Çok teşekkür ederim.

repair yapılmayacak saadece root atılmaya ihtiyacı var yapılır mı acaba

Geri
Üst Alt