Samsung Galaxy A21s SM-A217F U7 Orjinal Yazılım Yemiyor

italyaan

Üye
Arkadaşlar elimde a217f model cihaz var. Geldiğinde samsung logosunda kalmış idi. Z3x'den yazılım indirip yüklerken oem kilidi hatası verdi yüklemedi. Odin'den yüklemeye çalıştığımda super.img dosyasında kalıyor ilerlemiyor. Cihaza hiçbir türlü yazılım yükleyemiyorum. Chimera ve eft'dende denedim oem kilidiniz kapalı hatası aldım. Yüklediğim rom'lar offical hata vermemesi lazım. Başına gelen varmıdır ?

download ve recovery modunda yazılım kodu ile telefon üzerindeki yazılımı karşılaştırın aynı değil ise hata yazlımdadır aynı ise port ve kablo değiştirin deneyin çözüm olmazsa sorun muhtemelen donanımsaldır.

download ve recovery modunda yazılım kodu ile telefon üzerindeki yazılımı karşılaştırın aynı değil ise hata yazlımdadır aynı ise port ve kablo değiştirin deneyin çözüm olmazsa sorun muhtemelen donanımsaldır.
Cevabınız için teşekkür ederim. Müşterim sadece cihazı sıfırladığını daha sonrasında logoda kaldığını belirtti. Cihaz şuan için recovery moda girmiyor direkt yazılım modunda açılıyor. Acaba cihaz bu moddayken oem'ini açmanın bir yolu varmıdır.

Cevabınız için teşekkür ederim. Müşterim sadece cihazı sıfırladığını daha sonrasında logoda kaldığını belirtti. Cihaz şuan için recovery moda girmiyor direkt yazılım modunda açılıyor. Acaba cihaz bu moddayken oem'ini açmanın bir yolu varmıdır.

OEM açmadanda Stock rom yüklenir.Cihazın MMC arızalı olması daha büyük ihtimal.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt