İstek Samsung Galaxy A3 2017 SM-A320F 8.0 Root İsteği

• Konbuyu başlatan CronexTR
  • Başlangıç tarihi
C

CronexTR

Merhaba root için telefonumun garantisinin bitmesini bekledin ancak root için detaylı bir konu açıklama bulamadım veya gözümden kaçtı bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba root için telefonumun garantisinin bitmesini bekledin ancak root için detaylı bir konu açıklama bulamadım veya gözümden kaçtı bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
Burada bulunan konudan faydalanabilirsiniz. Siz yinede her ihtimale karşı yedek alın.
Bu root gizli root dosyasıdır. Yükleme yaptıktan sonra root checker uygulaması ile sorgulayabilirsin.

Yaptınız mı root işlemini?

İlginiz alakanız için teşekkür ederim, verdiğiniz talimatlara istinaden tamamen yedekleme yapmadan başlamak istemedim, henüz yedekleme yapamadım başladığımda siteye pc den giriş yapıp süreci anlık olarak paylaşacağım sizlerle.. Tekrar teşekkür ederim

şimdi başlayacağım öncelikle bendeki cihaz a320f / ama verdiğiniz link a320fl bunun farkı nedir ayrıca root sonrası kurulum için room indirmem gerekiyor mu ?

odin de hangi seçenekleri seçmem lazım hiç bir bilgim yok malesef

Son durum doğrulama başarısız yazdı ve sıfırlama yaptı.. samsung yazısında takılı kaldı / ve açıldı... root kontrol olayını yapacağım şimdi

cihazım root oldu ancak samsung cloud için sms doğrulama gelmiyor ayrıca samsung pass rootlu cihazda çalışmaz uyarsı veriyor ve güvenlik programı ayarları geri almak için cihazı resetle uyarısı veriyor

cihazım root oldu ancak samsung cloud için sms doğrulama gelmiyor ayrıca samsung pass rootlu cihazda çalışmaz uyarsı veriyor ve güvenlik programı ayarları geri almak için cihazı resetle uyarısı veriyor
Root yapınca bu gibi olaylar oluyor. Tek tek hatalar ile ilgili sitede konulara bakın hepsi var.

Merhaba Samsung bunu kasıtlı yapıyor gibi, root olduğunu anladı, knox açılmasını kapattı, Samsung cloud hesabına girmeye izin vermiyor, marketten Samsung a ait uygulama inerken hata veriyor farklı uygulama indirebiliyorum, buna çözüm bulabilir miyiz? Resmen kısıtlıyor root var diye, ayrıca root isteyen bir apk kurmak istedim telefon zararlı diye kurdurmadı( prufly) Android ios a mı özeniyor nedir...
Ayriyeten sürekli bu güvenlik uyarısı çıkıyor, bildirimlerini kapatsam dahi çıkmaya devam ediyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190411-101330_Samsung Experience Home.jpg
    Screenshot_20190411-101330_Samsung Experience Home.jpg
    153.8 KB · Görüntüleme: 18
Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba Samsung bunu kasıtlı yapıyor gibi, root olduğunu anladı, knox açılmasını kapattı, Samsung cloud hesabına girmeye izin vermiyor, marketten Samsung a ait uygulama inerken hata veriyor farklı uygulama indirebiliyorum, buna çözüm bulabilir miyiz? Resmen kısıtlıyor root var diye, ayrıca root isteyen bir apk kurmak istedim telefon zararlı diye kurdurmadı( prufly) Android ios a mı özeniyor nedir...
Ne yazıkki evet. Çok sorunlar çıkıyor. Samsung healt felan çalışmıyor. Ama Magisk Manager root ile bazı uygulamaları etkilenmesini kaldırabilirsiniz.

Andirod sırf özgürlük diye onlarca insan tercih etti.. Şuan acr gibi kayıt programlarını kısıtladı, youtube reklamı engelleyen programları marketten sildi, vpn de reklam engelleme özelliği olan programları sildi, truecaller i sildi.. Daha onlarca örnek.. tekel olmanın gücü!

Bu magisk dediğiniz işlemi nasıl yapabilirim detaylıca anlatma şansınız var mı,?

Andirod sırf özgürlük diye onlarca insan tercih etti.. Şuan acr gibi kayıt programlarını kısıtladı, youtube reklamı engelleyen programları marketten sildi, vpn de reklam engelleme özelliği olan programları sildi, truecaller i sildi.. Daha onlarca örnek.. tekel olmanın gücü!

Bu magisk dediğiniz işlemi nasıl yapabilirim detaylıca anlatma şansınız var mı,?
Root - [MAGISK]Android Cihaza Kolay Root Atma

Peki bu işlemi şuan yapabilir miyim yoksa her şeyi baştan sıfırlayıp mı yapacağız tekrar root vesaire?

Peki bu işlemi şuan yapabilir miyim yoksa her şeyi baştan sıfırlayıp mı yapacağız tekrar root vesaire?

Yapabilirsiniz sıkıntı olmaz. Şu an aslında Magisk Manager uygulamasını kurup cihazı Wi-Fi bağlayıp bir bakın.

Şimdi ne yapalım?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190411-103843_Magisk Manager.jpg
    Screenshot_20190411-103843_Magisk Manager.jpg
    96.4 KB · Görüntüleme: 6
Ben oradan bağımsız yapıyoruz diye düşündüm, çünkü orada ki süreç baya komplike.. Ben indirip şuan bas tamam diye düşündüm, öyleyse şu en altta olan Samsung detaylı açıklamanın aynısını mı yapıyorum? Kısacası ben hangi aşamadayım şuan ? eskiden kingoroot indir tamamdı şimdi ne olmuş böyle ?

Ben oradan bağımsız yapıyoruz diye düşündüm, çünkü orada ki süreç baya komplike.. Ben indirip şuan bas tamam diye düşündüm, öyleyse şu en altta olan Samsung detaylı açıklamanın aynısını mı yapıyorum? Kısacası ben hangi aşamadayım şuan eskiden kingoroot indir tamamdı şimdi ne olmuş böyle
Boot.img dosyasını yamala yapmanız lazım.

Hocam şimdi pc yi falan açıyorum kolları sıvadım, iki sorum olacak ? bir telefon tekrar sıfırlacak mı, asıl önemlisi ise bu erişim kısıtlaması kalkacak mı cloud vesaire ye?

(Sıfırlanması ve uğraşmam sorun değil)

Geri
Üst Alt