hocam iyiki yanlışlıkla önce mrootu kurmuşum root checkerden baktım
Tebrikler!Kök erişimi bu cihaza düzgün bir şekilde yüklendi! dedi çok teşekkür ederim yardımın için.
Bu arda bu mroot stock rom atınca gidermi??
Çok teşekkür ederim yardımın için :)
Geçmiş olsun. Bunları kendinize tecrübe edinmiş oldunuz :)

Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam root checker az önce root var gösteriyordu şimdi root yok diyor ne oldu roota
Root vardır ama bazen o uygulama dengesiz çalışıyor.

CMD açın adb shell ardından su yazın olduğunu göreceksiniz.

Boot üzerinden atılan root kalıcıdır ve format atmak ile gitmez. Ancak yazılım yüklemesi ve boot yüklemesi ile root kalkar.

Root vardır ama bazen o uygulama dengesiz çalışıyor.

CMD açın adb shell ardından su yazın olduğunu göreceksiniz.

Boot üzerinden atılan root kalıcıdır ve format atmak ile gitmez. Ancak yazılım yüklemesi ve boot yüklemesi ile root kalkar.
Hocam bi tane bildirim geldi yetkisiz işlem gibi şeyler yazıyordu tıkladım cihaz kapandı mavi bi yer geldi sonra telefon yeniden başladı tekrar root checkere girdim bu sefer root var dedi nasıl bişeyde ?.Bide hocam bazı kişiler root atınca imei ve şebeke gidiyor diyor doğrumu.TWRP kurmadım bu arada root olduğu için ??.Hocam bide güvenlik bildirimi geliyor yetkisiz eylemler algılandı diye nasıl kapatabilirim bu bildirimi.Teşekkürler iyi akşamlar

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190212-204537_Root Checker Basic.jpg
    Screenshot_20190212-204537_Root Checker Basic.jpg
    278.5 KB · Görüntüleme: 13
Hocam bi tane bildirim geldi yetkisiz işlem gibi şeyler yazıyordu tıkladım cihaz kapandı mavi bi yer geldi sonra telefon yeniden başladı tekrar root checkere girdim bu sefer root var dedi nasıl bişeyde .Bide hocam bazı kişiler root atınca imei ve şebeke gidiyor diyor doğrumu.TWRP kurmadım bu arada root olduğu için .Hocam bide güvenlik bildirimi geliyor yetkisiz eylemler algılandı diye nasıl kapatabilirim bu bildirimi.Teşekkürler iyi akşamlar
Buyrun

Hocam bu mroot telefonu kastırıyor önceden kasmıyordu mrootu yükleyince yavaşlamalar oluyor bazı yerlerde sizce telefona yalılım atıp bu konudaki super suyu sd karta atıp kurabilirmiyim android 8.0 için uyumlumu bu konudaki
Ustam Ben Genelde Mroot Kulanırım Bütün Cihazlarda Ama Sizde O Sorun Varsa Deneyin İsterseniz

Ustam Ben Genelde Mroot Kulanırım Bütün Cihazlarda Ama Sizde O Sorun Varsa Deneyin İsterseniz
Hocam iyi akşamlar.Ben geçenlerdede denemiştim bi yerde bulmuştum twrp turuncu temalıydı ve supersuda vardı içinde onu denediğimde telefonun yazılımi çöktü sanırım SAMSUNG yazısında kalıyordu hard reset de atamıyordum mecburen yazılım attım.Tek sorum bu konudaki super su ile cihazda denendimi bu işlem.Ve bende twrp de dahili depolama 0 mb olarak gözüküyor onun çözümü yokmudur.Bide son olarak twrp yi istediğimiz zaman kaldırabiliyormuyuz.İyi akşamlar hocam biraz çok soru sordum size kusura bakmayın ?

Hocam iyi akşamlar.Ben geçenlerdede denemiştim bi yerde bulmuştum twrp turuncu temalıydı ve supersuda vardı içinde onu denediğimde telefonun yazılımi çöktü sanırım SAMSUNG yazısında kalıyordu hard reset de atamıyordum mecburen yazılım attım.Tek sorum bu konudaki super su ile cihazda denendimi bu işlem.Ve bende twrp de dahili depolama 0 mb olarak gözüküyor onun çözümü yokmudur.Bide son olarak twrp yi istediğimiz zaman kaldırabiliyormuyuz.İyi akşamlar hocam biraz çok soru sordum size kusura bakmayın ?
Hocaam Şöyle Evet Ben Bu twrp Denedim Öyle Paylaştım :) Evet İstersen Twrp Yazılım Yükler Kaldırırsın :)

aelam arkadaşlar benim a320fl u2 yazılımı olan cihazı bir türlü rotlayamadım içine 6,0,1 a320f yazılımı attım sadece sistemi aldı cihaz ismi a320fl den a320f e döndü cihazı rotladım imei repeir yapamadım modem sürümünü düşürüp tekrar deneyin diyor sürümü bir türlü düşüremedim kafayı yedirtti bana yardım ederseniz sevinirim

aelam arkadaşlar benim a320fl u2 yazılımı olan cihazı bir türlü rotlayamadım içine 6,0,1 a320f yazılımı attım sadece sistemi aldı cihaz ismi a320fl den a320f e döndü cihazı rotladım imei repeir yapamadım modem sürümünü düşürüp tekrar deneyin diyor sürümü bir türlü düşüremedim kafayı yedirtti bana yardım ederseniz sevinirim
hangi box la denediniz acaba

z3x
şuan modem sürümünü düşürün diyor

a320fl u2 7.0 attım cihaz normale döndü root ettim fakat modem sürümünü düşürün hatası alıyorum u2 6.0.1 modem sürümü arıyorum bulamadım

Geri
Üst Alt