Yardım Samsung Galaxy A3 2017 SM-A320F Patch Certifitace Sorunu

izzet13TR

Üye
  • merhaba ustalar herkese kolay gelsin elimde samsung Sm-A320f cihaz şuan herşey tamam ama patch yapamıyorum şebeke veremiyorum elimde sadece box Z3X var buna nasıl şebeke verebiliriz arkadaşlar herkese şimdiden tşk​
admin abi gene konuyu yanlış açmışsam kusura bakma:)

• merhaba ustalar herkese kolay gelsin elimde samsung Sm-A320f cihaz şuan herşey tamam ama patch yapamıyorum şebeke veremiyorum elimde sadece box Z3X var buna nasıl şebeke verebiliriz arkadaşlar herkese şimdiden tşk​
admin abi gene konuyu yanlış açmışsam kusura bakma:)
bu Sefer Konu Güzel Yere Açılmış :)

Z3x Activatelimi ?

Öncelikle Merhaba konu düzgün açılmış sadece başlık biraz düzenli olabilirdi

şimdi soruna​
Z3x Activatelimi ? derken yani hocam c***k değil yani kredisiz öyle söyliyim.
Activitesiz malesef​

hiç kredi aldınızmı
hocam valla çoktandır almışım kredisiz sadece bu model de patch yapamıyorum yani normal olarak z3x bir sıkıntı yok kullanıyorum bayadır bayada araştırdım bu a320f cihazlarda patch biraz sıkıtılı patch normalde octopus box yapıyorlar işte bendede sadece z3x var sadcece

hocam valla çoktandır almışım kredisiz sadece bu model de patch yapamıyorum yani normal olarak z3x bir sıkıntı yok kullanıyorum bayadır bayada araştırdım bu a320f cihazlarda patch biraz sıkıtılı patch normalde octopus box yapıyorlar işte bendede sadece z3x var sadcece
z3x activiteli versiyonunda yeni repair açıldı
farklı şekilde repair yapıyor ama activitesizde bazı yeni modellere veya
sizin cihaz gibi versiyon yükselmiş olanları yapmaz​

z3x activiteli versiyonunda yeni repair açıldı
farklı şekilde repair yapıyor ama activitesizde bazı yeni modellere veya
sizin cihaz gibi versiyon yükselmiş olanları yapmaz​
anladım sağol hocam peki bunu nasıl activeli yapcaz yada bu cihaza pathc yapacak ücretsiz tool yada program varmı tşkürler kusura bakmayın.

Geri
Üst Alt