Yardım Samsung Galaxy A3 2017 SM-A320F U4 IMEI Repair Modem Error

Hocam googlede A serisini olduğu cracklı Octoplus yok maalesef. 1.6 ve 1.9 gibi alt sürümler var sadece. Siz yardımcı olurmusunuz. Zaten internette istediğim bulamadığım için sizlerden yardım istiyorum.
Anladım hocam ama ben c***k kullanmıyorum. Hiç bakmadım, c***k sürümler genelde hep bilgisayara virüs bulaştırır. Ayrıca c***k sürümler çok kısıtlı işlem yapar. Ben size sitemizde bulunan W3X Programını öneririm. Hepsi lisanslı işinizi halledebilirsiniz.

Anladım hocam ama ben c***k kullanmıyorum. Hiç bakmadım, c***k sürümler genelde hep bilgisayara virüs bulaştırır. Ayrıca c***k sürümler çok kısıtlı işlem yapar. Ben size sitemizde bulunan W3X Programını öneririm. Hepsi lisanslı işinizi halledebilirsiniz.
O dediniz w3x ücretli galiba alacak durumda değilim bama sadece 2.0.4 gibi A serisinin olduğu octoplıs lazım yani network Repair yapmak için.

Evet ustam malesef desteğiniz için teşekkür ederim. 2.0.4 sürümü var fakat şifrelidir şifresinide bir türlü vermiyorlar bulamadım.

Evet öyle malesef şifreyide mailinizi yazın parolayı göndereceğiz diyorlar nasıl bir sahtekarlık.

Bende yeni yeni öğreniyorum @silivriserdar çok danistim z3x box önerdi aldım kısa zamanda parasını çıkardım çok memnunum inşallah sende işlerini yoluna koyarsın alirsin

Ustam ben sadece kendi telefonum için kulanmak istiyorum ben bu işi yapmıyorum yani her seferinde telefoncuya gitmek istemiyorum.

Geri
Üst Alt