Yardım Samsung Galaxy A3 2017 SM-A320F U4 IMEI Repair Modem Error

this operation is not successsfull.

z3x error.

try downgrade modem if possible.

[QUOTE = "silivriserdar, post: 21635, member: 2"] Private message was discarded. [/ QUOTE]

ustalar aranizda bunu cozen varmi format atinca hat gitmesin? a320f modelinde

ustam yukledim format atinca root gitmiyo fakat repair network neyle yapayim apk ile duzeltiyorum format atinca hat gidiyo
Evet Network Dosyası Silinince Şebeke Gider Şuan Cözümleri Öyle Hocam İlerde Sorunsuz Repair Yapılıncaa O Sorunlarda Kalkacaktır

Evet Network Dosyası Silinince Şebeke Gider Şuan Cözümleri Öyle Hocam İlerde Sorunsuz Repair Yapılıncaa O Sorunlarda Kalkacaktır
sagol ustam cevap icin fakat bizde birisi var o yapiyo ve farmat atinca gitmiyo nekadar soyledimse soylemedi nasil yapdigini

Network Repair için Octoplas 2. 0.4 veya A serisinin olduğu cracklı programı olan varsa paylaşabilir mi lütfen birbirimize yardımcı olalım.

Googlede 1.6 sürümler var . Üst sürümler yok maalesef olanlarda şifreli ve şifre verilmiyor. Kimde varsa üst sürümü paylaşabilir mi lütfen

Network repair işlemi için bana Octoplus c***k 2.6.3 veya A serisinin olduğu bir sürüm lazım, eğer varsa yardımcı olurmusunuz. (İnternette sadece 1.6 ve 1.9 falan var. ) acil lazım lütfen yardımcı olun.

Geri
Üst Alt