Yardım Samsung Galaxy A3 2017 SM-A320F U4 Yazılım Yükleme İşlemi

• Konbuyu başlatan Goktube
  • Başlangıç tarihi
G

Goktube

Öncelikle merhaba sayfanızla bugün tanıştım, amacım A3 2017 telefonuma TWRP yüklemekti. ancak sayfada paylaşılan TWRP dosyası ile maalesef yükleme olmuyor odin ile işlem bittiğinde PASS ! yazısı çıkıyor ve telefonu TWRP modunda başlatmak istediğimde samsung'un orjinal format sayfası çıkıyor. Daha sonra telefonumun yazılımının A320FXXU4CRJ1 olduğunu gördüm ancak TÜRKİYE yazılımları: A320FXXS4CRJ1 sanırım bu yüzden telefonuma TWRP yükleyemiyorum. Telefon yazılımımı nasıl Türkiye yazılımına çevirebilirim? A320FXXS4CRJ1 yazılımını indirip Odin ile yüklesem olur mu? şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190416-150738_Settings.jpg
    Screenshot_20190416-150738_Settings.jpg
    120.4 KB · Görüntüleme: 16
Burada Bulunan Yazılım a320F U4 Türkiye Yazılım Son Sürüm Odinle Yükleme Yapabilirsiniz
Not: Önceden IMEI Repair İşlemi Yapmışsanız Cihazınız Şebekesi Gidebilir Tekrardan Patch İşlemini Yapmanız Gerekecek

Daha önce cihaza hiçbir işlem yapmadım sıfır kutusundan çıktı. sanırım Repair işlemi yapılmamıştır, eğer bir sorun olursa patch işlemini herhangi bir telefoncuya yaptırabilirmiyim ?

Daha önce cihaza hiçbir işlem yapmadım sıfır kutusundan çıktı. sanırım Repair işlemi yapılmamıştır, eğer bir sorun olursa patch işlemini herhangi bir telefoncuya yaptırabilirmiyim ?
Sorun Olmaz Ozaman Hocam Verdiğim Yazılım Son Sürüm Odinle Yükleme Yapabilirsiniz Cİhazınıza .

odin 3v 3.13 var bende bu sürümün daha üstü var mı yoksa bu sürüm son sürüm mü? birde diyelim ki şebekede sıkıntı oldu şuan ki yazılım kazakistan yazılımı onu geri yüklesek yine patch gerekir mi?

Öncelikle merhaba sayfanızla bugün tanıştım, amacım A3 2017 telefonuma TWRP yüklemekti. ancak sayfada paylaşılan TWRP dosyası ile maalesef yükleme olmuyor odin ile işlem bittiğinde PASS ! yazısı çıkıyor ve telefonu TWRP modunda başlatmak istediğimde samsung'un orjinal format sayfası çıkıyor. Daha sonra telefonumun yazılımının A320FXXU4CRJ1 olduğunu gördüm ancak TÜRKİYE yazılımları: A320FXXS4CRJ1 sanırım bu yüzden telefonuma TWRP yükleyemiyorum. Telefon yazılımımı nasıl Türkiye yazılımına çevirebilirim? A320FXXS4CRJ1 yazılımını indirip Odin ile yüklesem olur mu? şimdiden teşekkür ederim.
TWRP yüklerken Odin programı işlemi bitirmesine yakın hemen elinizi ses açma home ve power tuşlarına basın. Logo gelince power tuşundan elinizi çekin diğer tuşlara basmaya devam edin.

Cihazı TWRP girmeye zorlayın. TWRP uygun ise girecektir.

Geri
Üst Alt