Yardım Samsung Galaxy A3 2017 SM-A320F Yazılım Yükleme İşlemi

eray67

Üye
Arkadaşlar a3 2017 odin ile stock rom kurmaya çalışıyorum download modda odinle dosyaları seçip start veriyorum ama setupconnetion diye biyerde takılıyor ve hiçbir şekilde rom kuramıyorum telefonda açılmıyor ne yapmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirim.

Arkadaşlar a3 2017 odin ile stock rom kurmaya çalışıyorum download modda odinle dosyaları seçip start veriyorum ama setupconnetion diye biyerde takılıyor ve hiçbir şekilde rom kuramıyorum telefonda açılmıyor ne yapmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirim.
usb kaynaklı yada şarj soketi data vermiyor

Orijinal Samsung USB Kablo ile deneyin.

Odinin son sürümünü veya farklı sürümlerini kullanın

Boxla Yükelemyi Denedinizmi

samsung tool pro kurdum yazılım dosyaları var elimde ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum lütfen neler yapmam gerektiğini anlatabilirmisiniz?
Pronun Flash Bölümünde Normal Odinle Ykeler Gibi Yüklersin AP BL CP CSC Aynı Deişen Bİrşey Yok

Pronun Flash Bölümünde Normal Odinle Ykeler Gibi Yüklersin AP BL CP CSC Aynı Deişen Bİrşey Yok
dediğinizi yaptım programda herşey tamam ama telefonu açtığımda custom rom yüklemek için kurduğum twrp geliyor delireceğim artık ya :((
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

dediğinizi yaptım programda herşey tamam ama telefonu açtığımda custom rom yüklemek için kurduğum twrp geliyor delireceğim artık ya :((

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

telefon o durumdayken cf kalıcı root yükle açılır

Bu sefer sadece systemi yükleyin. Ap yi tek yükleyin.
dediğinizi yaptım yine fail verdi hocam ama nasıl oluyorsa twrpden custom rom yükleyebildim lineage 16 indirdim wifi çalışmıyordu sonra rr remix 7 indirdim buda bi değişik bi donuyor google hizmetleri falan yok bari hiç değilse google hizmetleri çalışan bi rom kurayım öneriniz varmı?
odinde sadece ap yi seçerek verdiği bütün yazılarda bunlar hocam:
<ID:0/005> Added!!
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/005> Odin engine v(ID:3.1301)..
<ID:0/005> File analysis..
<ID:0/005> Total Binary size: 4091 M
<ID:0/005> SetupConnection..
<ID:0/005> Initialzation..
<ID:0/005> Get PIT for mapping..
<ID:0/005> Firmware update start..
<ID:0/005> NAND Write Start!!
<ID:0/005> SingleDownload.
<ID:0/005> boot.img
<ID:0/005> recovery.img
<ID:0/005> system.img
<ID:0/005> FAIL!
<ID:0/005>
<ID:0/005> Complete(Write) operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

hocam hiçbişey yapamadığım için rr remix 6 (android8.1) kurdum ama şimdi simi görmüyor *#06# yapınca uygulama durdu hatası veriyor ne yapmalıyım?
Farklı bir stock rom yükleyin. Olmazsa dediğim gibi Z3x ile Ap'nin veya Pda'nın olduğu yerdeki boot.img seçmeden yükleme yapın.

Geri
Üst Alt