Custom Rom Samsung Galaxy A3 2017 SM-A320F Yazılım Yükleme İşlemi

onur90

Üye
Arkadaşlar merhaba önceden sürekli yüklediğim romu eylül ayı güvenlik güncellemesi almasından sonra aynı romu yükleme yapamıyorum. Lütfen yardım edin cihaz A320F Türkiye Cihazı ve çöktüğü için U sürümüne de bakamıyorum. Ancak elimde her zaman yüklediğim romun resimleri var belki ustalar buradan bakıp yardım ederler. Şimdiden teşekkür ederim.
123.jpg

SamFirm samfirm programı indir. Modele sm-A320f region a TUR yaz auto isaretle. Check uptade ye tıkla son sürümü indir. Ve cihaza yükle açılır

SamFirm samfirm programı indir. Modele sm-A320f region a TUR yaz auto isaretle. Check uptade ye tıkla son sürümü indir. Ve cihaza yükle açılır
Adamsın başkan. şu an dediklerini uyguluyorum yazılım iniyor, bi hata sorun olursa tekrar yardım isterim. Teşekkürler

türkiye cihazı olduğunu söylediği için o yolu gösterdim yurt dışı olsaydı bu saate kadar çoktan yardım isterdi

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba önceden sürekli yüklediğim romu eylül ayı güvenlik güncellemesi almasından sonra aynı romu yükleme yapamıyorum. Lütfen yardım edin cihaz A320F Türkiye Cihazı ve çöktüğü için U sürümüne de bakamıyorum. Ancak elimde her zaman yüklediğim romun resimleri var belki ustalar buradan bakıp yardım ederler. Şimdiden teşekkür ederim. Ekli dosyayı görüntüle 13508
Bu yazılımın u sürümü u6 ve cihazı download'a alırsanız B: yazan yer u sürümün kaç olduğunu gösterir ona göre indirip atınız :)

taboglu verdiğin linkten programı indirdim, romu çektim ve kurdum sorun yaşamadım çok teşekkürler
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Yurt Dışı Cihaz Kullanıyorsanız Arkadaşın Dediğini Yapmanızın Farklı Sonuçları Olabilir

SM A320F = BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ (TÜRKİYE)
SM A320FL = AVRUPA BÖLGESİ (YURT DIŞI CİHAZLARI)

Ben cihazımın TR olduğunu en başta sorun yaşamamak için belirttim :)

Geri
Üst Alt