Hocam nerede bulamadım o kadar çok aradım ki, şuan telefonum işlevsiz neredeyse.. Root kısıtlama kaldırmak demek ama Samsung knox yüzünden kısıtlı kullanıyorum
Cihazınıza uygun Combination Yükleyip Yazılım Yükleyin Hocam Root Kalkmış Olacaktır

Hocam root şuan da kalkık cihaz resmi ve root check yaptığımda root yok diyor.. Ancak knox 1 olduğu için Samsung a ait neredeyse hiç bir şeyi kullanamıyorum....

[Gizli içerik]

Hocam root şuan da kalkık cihaz resmi ve root check yaptığımda root yok diyor.. Ancak knox 1 olduğu için Samsung a ait neredeyse hiç bir şeyi kullanamıyorum....
Hocam Knox Geri Düşmez Malesef

Hocam Knox Geri Düşmez Malesef
işte bende onu diyorum root sonucu knox arttı peki knox attırmayan root var mı? Yani her root knox arttırıyor mu, birde knox reset programı var açık kaynaklı ancak hiçbir şey anlamadım... Size link atsam!

işte bende onu diyorum root sonucu knox arttı peki knox attırmayan root var mı? Yani her root knox arttırıyor mu, birde knox reset programı var açık kaynaklı ancak hiçbir şey anlamadım... Size link atsam!
İşe Yarayacagını Sanmıyorm Elimizde Ücretli Boxlar Var Onlar Bile Cözüm Olmuyor Root İşleminden Sonra Her Cihazın Knox Artar Ayrıca Bu Kadar a3 Yaptım Verdim Kimse Gelmedi :)

Samsung cloud a giremiyorum yani mühim bir durum benim için.. Ben yine de atayım siz hır bakın, github ve xda da paylaşıldı boş bir şey değildir diye düşünüyorum?

siteminizde en az benim kadar haklısınız ben suçlu aramıyor çözüm arıyorum.. ve sanırım anlamakla birlikte buldum.. siz bilgili arkadaşlardan bir bakmanızı rica edeceğim. ben yapayım desem elimde kalacak haha :D

TAMAMEN ALINTIDIR!
Hello!
I've been offline from XDA for quite a while now.
Currently, the application is available for free from our website. We would like to distribute the app on the XDA Forum so that more people will be able to use it.
The app is completely free and doesn't contain any advertisements.

(1) Use KNOX Reset carefully : Be aware of what you are doing and watch our Youtube tutorials.

(2) Samsung Galaxy C Series is not supported officially as we are unable to access the devices of this series.

(3) If the app doesn't work on your device, refer to KNOX Reset - Bug or Crash

(4) The app is now open source. So, users who wanted to see the framework of the app can easily do so.

(5) Anybody can contribute to the project. Visit our github page at : venus342/KNOX-Reset

(6) V.3.0 will be the last major update for KNOX Reset. We will try to include as many features as possible.

(7) I don't make apps to earn money. I earn money to make apps.

Thank you very much.

Cihaz Elimde Yok Şuan Elime Cihaz Gelirse Denilen Yöntemleri Dener Size Geri Dönüş Yaparım Hocam

Cihaz Elimde Yok Şuan Elime Cihaz Gelirse Denilen Yöntemleri Dener Size Geri Dönüş Yaparım Hocam
Sakarya da mısınız? Peki

Hocam birde illaha a3 e gerek yok uyumlu onlarca modeli varmış yazdığına göre?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Samsung Galaxy A3 2017 SM-A320FL 8.0 Mroot Dosyasıdır

Root Dosyasını ODİN AP den

Yada Z3x Pdan yükleme Yapabilirsiniz

Cihazda Önemli Bilgileriniz Varsa Yedek Alınız

Kalıcı Root Dosyasıdır.

Root cihazınızı garanti dışı bırakır. Ve Knox sayacını arttırır.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Sıfırlama İşmeninde Şebeke Gitmez..
[Gizli içerik][Gizli içerik]
emeginize sglıkk

Samsung Galaxy A3 2017 SM-A320FL 8.0 Mroot Dosyasıdır

Root Dosyasını ODİN AP den

Yada Z3x Pdan yükleme Yapabilirsiniz

Cihazda Önemli Bilgileriniz Varsa Yedek Alınız

Kalıcı Root Dosyasıdır.

Root cihazınızı garanti dışı bırakır. Ve Knox sayacını arttırır.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Sıfırlama İşmeninde Şebeke Gitmez..

Burada İndir
a320f modeline olurmu

Geri
Üst Alt