Yardım Samsung Galaxy A3 2017 Yazılım Atarken yarıda Kaldı Açılmıyor

Darkest

Üye
Merhaba, bir yakınımın a3 2017 model telefonu frp uyarı verip açılmıyordu samsung logosunda kalıyordu bende odin üzerinden orjinal rom flashlarken telefonun bağlantısı kesildi ve yarıda kaldı meğerse kabloda temassızlık varmış bilgim yoktu bu konuda. pit dosyası zarar görmüş sanırım rom yükleme işleminde " Re-Partition operation failed " hatası, pit dosyasını yüklemek istediğimde ise "there is no pit partition"
hatası alıyorum arşivden çıkarttığım pit dosyasını yazdırabilsem sorun çözülecek gibi ama olmuyor yardımcı olursanız çok sevinirim

b:6 k:3 s:4 yazıyor ben son sürümü indirdim rom olarak

u sürümü nedir yukledığın surum içindeki sürümden eski ise yükleme yapmaz Download Samsung Galaxy A3 SM-A320F SER Russia A320FXXS8CTI4 firmware en güncel sürümü burdan ındırebılırsın bu arada en gucel surumu yukledıkten sonra frp kırma konusunda cok zorluk cekersın u surumu öğrenırsen daha ıyı olur
Araştırdım bu b: yazan kısım u sürümünü gösteriyormuş bende b:6 yazıyor 6 ve üstü olacak şekilde kabul ediyormuş sanırım cihaz pek bilgim yok ama ben u sürümü 6 ve 7 olan yazılımları indirdim sonuç aynı içerisinde ki android sürümünü hiç bilemiyorum oreo’da olabilir nougat da olabilir

Download modunu tekrar baslatin
(Ses kisma+orta tus+ guc tusuna ayni anda basarak.)

Araştırdım bu b: yazan kısım u sürümünü gösteriyormuş bende b:6 yazıyor 6 ve üstü olacak şekilde kabul ediyormuş sanırım cihaz pek bilgim yok ama ben u sürümü 6 ve 7 olan yazılımları indirdim sonuç aynı içerisinde ki android sürümünü hiç bilemiyorum oreo’da olabilir nougat da olabilir
Bu sürümü denedim son sürüm olarak
FA473D06-E04F-4701-8671-717586DD55A7.jpeg

Geri
Üst Alt