Samsung Galaxy A3 SM-A310F Custom Rom Şebeke Sorunu

• Konbuyu başlatan mustafaunsals
  • Başlangıç tarihi
M

mustafaunsals

Herkese İyi akşamlar

Ben Samsung galaxy a3 2016 Kullanıyorum. -a310f- Telefonumu güncelledim fakat kasmalardan ve buglardan dolayı LineageOS İşletim Sistemini telefonuma kurdum. Çok hoşuma gitti. 0 bug ve kasma. Fakat Anaband Sürümü ve IMEI Cihazdan Tamamen silinmiş. Boş Olarak Görünüyor. Benimbu durumda ne yapmam gerek teleofcular anlarmı root gerekmi vb. bilgileri verirseniz ve yardım ederseniz sevinirim.

Android sürümü * 9.0

Herkese İyi akşamlar

Ben Samsung galaxy a3 2016 Kullanıyorum. -a310f- Telefonumu güncelledim fakat kasmalardan ve buglardan dolayı LineageOS İşletim Sistemini telefonuma kurdum. Çok hoşuma gitti. 0 bug ve kasma. Fakat Anaband Sürümü ve IMEI Cihazdan Tamamen silinmiş. Boş Olarak Görünüyor. Benimbu durumda ne yapmam gerek teleofcular anlarmı root gerekmi vb. bilgileri verirseniz ve yardım ederseniz sevinirim.

Android sürümü * 9.0
Yanlış bir custom rom kurmuş olabilirsiniz. Normalde custom romlar da böyle sorun vermemesi lazım.

Modem sorunu için cihazınızın en son çıkan original yazılımını indirin ve içinden sadece CP kısmını Odin le CP kısmından yükleyin. Sonra sonuç yazın.​

Geri
Üst Alt