Yardım Samsung Galaxy A3 SM-A320F Şarj Sorunu

Sevgiler

Üye
Arkadaşlar benim a3 2017 telelefonum şarj alıyor fakat dolmuyor belli bir seviyede duruyor, bide odinden yazılım atamıyorum pc telefonu görüyor ama yazılımı atmıyor öylece duruyor. Bu sıkıntı nasıl giderilir yardımcı olursanız çok sevinirim.

Arkadaşlar benim a3 2017 telelefonum şarj alıyor fakat dolmuyor belli bir seviyede duruyor, bide odinden yazılım atamıyorum pc telefonu görüyor ama yazılımı atmıyor öylece duruyor. Bu sıkıntı nasıl giderilir yardımcı olursanız çok sevinirim.

şarj soketinin data ayakları kopmuştur. şarj soketi değişirse sorun düzelir

Cihazınızda donanımla alakalı bir sorun var. Benimde başıma daha önce S7 cihazında gelmişti. Şarjı yükselmiyordu. Bazen ekrandan da yapabiliyor.

sorun donanımsal çok yüksek ihtimal
sorunun entegreden olmadığını varsayarsak sana tavsiye
önce ince cımbızla soketin içinde kir toz varsa dikkatlice temizle dişlilere zarar vermeden
diş fırçası yardımcı ile selülozik tinerle soketin olduğu kısmı temizle
ve tekrar dene olmazsa donanıma girmen gerekiyor

Hocam şarj entegresiyle alakası yok değil mi sadece şarj soketini değiştirsem sorun çözülür mü.

Hocam şarj entegresiyle alakası yok değil mi sadece şarj soketini değiştirsem sorun çözülür mü.
entegre olması daha muhtemel yinede güzelce bir temizle öyle dene
dişlileri kontrol et hasar gözükmüyorsa lehimlerdende olabilir entegredende

entegre olması daha muhtemel yinede güzelce bir temizle öyle dene
dişlileri kontrol et hasar gözükmüyorsa lehimlerdende olabilir entegredende
Hocam telefonculara göstertirdim bazıları entegre dediler bazıları da şarj soketi şimdi hangisi olduğunu kesin olarak nasıl öğrenecepiz

Hocam telefonculara göstertirdim bazıları entegre dediler bazıları da şarj soketi şimdi hangisi olduğunu kesin olarak nasıl öğrenecepiz
cihazı açıp bakmadan hiçbir babayiğit entegre şarj soketi falan diyemez
ya işletmenin çırağıdır yada bu iş sadece ticaret olduğu için öyle diyip geçmiştir

Yazilimsal olmadigi kesin.
Farkli sarj aleti deneyince de ayni hata mi var
Batarya olma ihtimali de yuksek.
Somet degismeden batarya da deneyin derim

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam farklı şarj da denedin aynı değişen birşey yok yanlız sadece şarj değil yazılım da atılmıyor örneğin odinden yazılım attığımda bilgisayar görüyor fakat yazılım yüklenilmiyor setup connection yazısında kalıyor öylece

Hocam farklı şarj da denedin aynı değişen birşey yok yanlız sadece şarj değil yazılım da atılmıyor örneğin odinden yazılım attığımda bilgisayar görüyor fakat yazılım yüklenilmiyor setup connection yazısında kalıyor öylece
Bataryada deneyin. Olmazsa sokete girişin

Hocam yanlız bataryayla bir alakası olduğu görünmüyor ki bataryası baya iyi dayanıyor. Yanı ara sıra aldığı zaman şarjı iyi fakat yazılım atılamamsı neyle izah edilebilir

Bataryada deneyin. Olmazsa sokete girişin

Bazıları diyor soketten bazıları diyor şarj entegresinde bazıları da az da olsa bataryadan diyorlar yani bu nasıl bu kadar karışık ve anlaşılmaz olabilir ki telefoncular her biri farklı birşey söyliyor

Denemekten zarar gelmez.
Yinede size kalmis.
Elektronik sonuçta neyden yapacagi belli olmaz. Belkide ic kulakliktan yapiyordur :D :D

Nasıl yani hocam iç kulaklık böyle bir soruna neden olabilir mi ama bunu ilk defa siz söyliyorsunuz yani nasıl deneyecem ne yapacam bilemiyorum ki yardımcı olursanız belki

Nasıl yani hocam iç kulaklık böyle bir soruna neden olabilir mi ama bunu ilk defa siz söyliyorsunuz yani nasıl deneyecem ne yapacam bilemiyorum ki yardımcı olursanız belki
Demek istedigim elektronikde ne olacagi belli olmaz. Bazen böyle sacma sapan bir yerden kaynaklanir ama bilmezsiniz. Bu yuzden yakin ihtimaller neler onlari deneyin once :)

Geri
Üst Alt