Yardım Samsung Galaxy A3 SM-A320F ROOT Sonrası Kısıtlamalar

• Konbuyu başlatan CronexTR
  • Başlangıç tarihi
C

CronexTR

Merhaba bu forum sayesinde garanti sonrası root atarım düşünceme nihayet getirdim ancak.. root sonrası samsung cloud gibi bir çok özelliğe giremiyor kullanamıyorum.. nasıl geri dönebilirim.

stock rom attım halen root lu gözüküyor... yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba bu forum sayesinde garanti sonrası root atarım düşünceme nihayet getirdim ancak.. root sonrası samsung cloud gibi bir çok özelliğe giremiyor kullanamıyorum.. nasıl geri dönebilirim.

stock rom attım halen root lu gözüküyor... yardımcı olursanız çok sevinirim
Format atın cihaza düzelir.

cihaz root check yapınca rootsuz görünüyor ayrıca cihaz durumu resmi de görünüyor ancak samsung cloud, healt , samsung gizli mod bunlar root uyarısı verip açılmıyor resmen para verdiğim telefonda paramın hakkını alamıyorum kısıtlıyor ona giremezsin buna login yapamazsın ! şaka gibi

cihaz root check yapınca rootsuz görünüyor ayrıca cihaz durumu resmi de görünüyor ancak samsung cloud, healt , samsung gizli mod bunlar root uyarısı verip açılmıyor resmen para verdiğim telefonda paramın hakkını alamıyorum kısıtlıyor ona giremezsin buna login yapamazsın ! şaka gibi
Recovery girip format attınız mı?

bu wipe factory olayı mı ?

baştan alayım

garantisi bitmiş bir cihazım vardı ..

Root - Samsung Galaxy A3 2017 SM-A320FL 8.0 Mroot

bu link ile root attım

sonrasında sıfırlandı ve açıldı... hiç bir şey yapmadım. google hesaba giriş yaptım girdi samsung cloud a denedim girmedi tarayıcı vesaire olmadı da olmadı sonra

odin ile stock room attım yarım kaldı.. tekrar denedim oldu

bu süreçten sonra root hakkı kalktı ( önceden özel yazıyordu şuan resmi ) ama ben yine samsung uygulamalarına giremiyor ve kullanamıyorum

bu wipe factory olayı mı ?

baştan alayım

garantisi bitmiş bir cihazım vardı ..

Root - Samsung Galaxy A3 2017 SM-A320FL 8.0 Mroot

bu link ile root attım

sonrasında sıfırlandı ve açıldı... hiç bir şey yapmadım. google hesaba giriş yaptım girdi samsung cloud a denedim girmedi tarayıcı vesaire olmadı da olmadı sonra

odin ile stock room attım yarım kaldı.. tekrar denedim oldu

bu süreçten sonra root hakkı kalktı ( önceden özel yazıyordu şuan resmi ) ama ben yine samsung uygulamalarına giremiyor ve kullanamıyorum
Cihazın ayarlarına girin fabrika verilerini sıfırla yapın düzelir.

Veya cihazın recovery moduna girin format atın. Cihaza format atın yani düzelir.

Cihazın ayarlarına girin fabrika verilerini sıfırla yapın düzelir. - bunu 2

Veya cihazın recovery moduna girin format atın. Cihaza format atın yani düzelir. bunu da 1 kere yaptım..

sonuş kök dizinli bir cihazda samsung health calışmaz , samsung internet gizli sekme kök dizinine erişilen telefonlarda kullanılamaz ,samsung pass ve bir çok programı gib :(

Cihazın ayarlarına girin fabrika verilerini sıfırla yapın düzelir. - bunu 2

Veya cihazın recovery moduna girin format atın. Cihaza format atın yani düzelir. bunu da 1 kere yaptım..

sonuş kök dizinli bir cihazda samsung health calışmaz , samsung internet gizli sekme kök dizinine erişilen telefonlarda kullanılamaz ,samsung pass ve bir çok programı gib :(
Knox sayacı arttığı için kullanılmaz hale geliyor.

Cihaza uygun custom rom kurup hepsini kullanabilirsiniz. Sorunsuz olarak.

Uygun bölümde custom rom isteği yapın yardımı olayım.

Knox sayacı arttığı için kullanılmaz hale geliyor. bu her root işleminde artıyor mu ? yoksa değişken mi ?

knox sayacını nasıl 0x0 yapabilirim peki ? servise mi vermem lazım ..mesela andoid 6 7 e düşürsem ?

Knox sayacı arttığı için kullanılmaz hale geliyor. bu her root işleminde artıyor mu ? yoksa değişken mi ?

knox sayacını nasıl 0x0 yapabilirim peki ? servise mi vermem lazım ..mesela andoid 6 7 e düşürsem ?

Knox sayacı düzelmez. Yeni tip cihazlarda böyle oluyor. Bir kere root yapınca düzelmiyor.

hocam öyleyse not düşseniz bu konulara ? benim gibi bu konularda bilgisiz tecrübesiz insanlar dolu en azından dikkat şöyle olur böyle olur gibi.. ben şuan samsung kullanma nedenim olan uygulamaları kullanamıyor gibi bir şeyim... hiç bir şekilde çözümü yok mu ?

bu sizin madigk dediğiniz program ile her şeyi baştan yapsam ne değişir peki.. cidden önemli bir konu benim için.. samsung cloud her şeyim benim...

hocam öyleyse not düşseniz bu konulara ? benim gibi bu konularda bilgisiz tecrübesiz insanlar dolu en azından dikkat şöyle olur böyle olur gibi.. ben şuan samsung kullanma nedenim olan uygulamaları kullanamıyor gibi bir şeyim... hiç bir şekilde çözümü yok mu ?
Biz her konuda uyarısını yapıyoruz. Tüm sorumluluk size aittir diyoruz.

Root zaten hiç bir firmanın istediği bir şey değildir. Ayrıca kullandığım tüm Samsung Cihazlarda root yaptım ve Custom rom yükledim.

Şu an bile Xioami Mi Max 2 kullanıyorum ve root yapılmış.

Biz her konuda uyarısını yapıyoruz. Tüm sorumluluk size aittir diyoruz. ( içeriği hakkında demek istedim )

peki siz işin içindesiniz knox kıralamıyor mu ? yada kırılmak mı istenmiyor ?

ben telefonum bozuldukça telefon alan biriyim ve garanti bittiği gibi root atarım ama köprü altından çok sular akmış inanın sorumluluk aittir kısmına samsung da bu tarz durumlar oluyor yazsaydı yapmazdım ve şuan geri dönüşü yok diyorsunuz neredeyse :(

cidden sinir bozucu root kaldırılcı cihaz resmi diyor.. bu samsung hangi hakla kısıtlıyor halen saçmalığa bakar mısınız! ben şuan rootsuz bir cihazla root lu muamelesi görüyorum...

Biz her konuda uyarısını yapıyoruz. Tüm sorumluluk size aittir diyoruz. ( içeriği hakkında demek istedim )

ben telefonum bozuldukça telefon alan biriyim ve garanti bittiği gibi root atarım ama köprü altından çok sular akmış inanın sorumluluk aittir kısmına samsung da bu tarz durumlar oluyor yazsaydı yapmazdım ve şuan geri dönüşü yok diyorsunuz neredeyse :(

Knox sıfırlanan modeller var fakat bu işlem tıpkı Icloud işlemleri gibi pahalı veya zor, uğraşmaya kesinlikle değmez. Knox bir kere tetiklendikten sonra yapacak birşey kalmıyor.

cidden sinir bozucu root kaldırılcı cihaz resmi diyor.. bu samsung hangi hakla kısıtlıyor halen saçmalığa bakar mısınız! ben şuan rootsuz bir cihazla root lu muamelesi görüyorum...
bunu demiştiniz... konuya baktım ama sanırım bende beyin eksik haha
İnsan önce yapacağı birşeyi araştırır dimi?

Root nedir? Neden yapılır?

Bunlar her yerde yazılıdır.

İlk defa root yapan siz değilsiniz bir çok kişi bu işlemi yapıyor.

Magisk Manager root gizleyip bir çok uygulamaya etki etmiyor.

Samsung için kurup deneme yapabilirsiniz. İlk defa root yaptım diye pişman olan birini gördüm.

Samsung uygulamalarını bu güne kadar 1 kere bile kullanmadım. Samsung uygulamalarından kat be kat bir sürü uygulama var.

Sonuç olarak konuyu daha fazla meşgul etmezseniz sevinirim. İyi forumlar.

Knox sıfırlanan modeller var fakat bu işlem tıpkı Icloud işlemleri gibi pahalı veya zor, uğraşmaya kesinlikle değmez. Knox bir kere tetiklendikten sonra yapacak birşey kalmıyor.
tetiklenmesini nasıl engelleyebilirdim ileriye dönük bir bilgi olsun elimde ?

İnsan önce yapacağı birşeyi araştırır dimi?

Root nedir? Neden yapılır?

Bunlar her yerde yazılıdır.

İlk defa root yapan siz değilsiniz bir çok kişi bu işlemi yapıyor.

Magisk Manager root gizleyip bir çok uygulamaya etki etmiyor.

Samsung için kurup deneme yapabilirsiniz. İlk defa root yaptım diye pişman olan birini gördüm.

Samsung uygulamalarını bu güne kadar 1 kere bile kullanmadım. Samsung uygulamalarından kat be kat bir sürü uygulama var.

Sonuç olarak konuyu daha fazla meşgul etmezseniz sevinirim. İyi forumlar.

siteminizde en az benim kadar haklısınız ben suçlu aramıyor çözüm arıyorum.. ve sanırım anlamakla birlikte buldum.. siz bilgili arkadaşlardan bir bakmanızı rica edeceğim. ben yapayım desem elimde kalacak haha :D

TAMAMEN ALINTIDIR!
Hello!
I've been offline from XDA for quite a while now.
Currently, the application is available for free from our website. We would like to distribute the app on the XDA Forum so that more people will be able to use it.
The app is completely free and doesn't contain any advertisements.

(1) Use KNOX Reset carefully : Be aware of what you are doing and watch our Youtube tutorials.

(2) Samsung Galaxy C Series is not supported officially as we are unable to access the devices of this series.

(3) If the app doesn't work on your device, refer to KNOX Reset - Bug or Crash

(4) The app is now open source. So, users who wanted to see the framework of the app can easily do so.

(5) Anybody can contribute to the project. Visit our github page at : venus342/KNOX-Reset

(6) V.3.0 will be the last major update for KNOX Reset. We will try to include as many features as possible.

(7) I don't make apps to earn money. I earn money to make apps.

Thank you very much.

Geri
Üst Alt