Yardım Samsung Galaxy A3 SM-A320F ROOT Sonrası Kısıtlamalar

• Konbuyu başlatan CronexTR
  • Başlangıç tarihi
siteminizde en az benim kadar haklısınız ben suçlu aramıyor çözüm arıyorum.. ve sanırım anlamakla birlikte buldum.. siz bilgili arkadaşlardan bir bakmanızı rica edeceğim. ben yapayım desem elimde kalacak haha :D

TAMAMEN ALINTIDIR!
Hello!
I've been offline from XDA for quite a while now.
Currently, the application is available for free from our website. We would like to distribute the app on the XDA Forum so that more people will be able to use it.
The app is completely free and doesn't contain any advertisements.

(1) Use KNOX Reset carefully : Be aware of what you are doing and watch our Youtube tutorials.

(2) Samsung Galaxy C Series is not supported officially as we are unable to access the devices of this series.

(3) If the app doesn't work on your device, refer to KNOX Reset - Bug or Crash

(4) The app is now open source. So, users who wanted to see the framework of the app can easily do so.

(5) Anybody can contribute to the project. Visit our github page at : venus342/KNOX-Reset

(6) V.3.0 will be the last major update for KNOX Reset. We will try to include as many features as possible.

(7) I don't make apps to earn money. I earn money to make apps.

Thank you very much.
Denemek lazım cihaz elimizde olsa denerdik. Arkadaşın cihazı da aynı sorundan muzdarip şekilde kullanıyor.

Hatta şöyle söyleyim. Samsung Galaxy S8 SM-G950F cihazına root yapılmış ve knox değiştiği için devamlı çökme yapıyordu.

Güncelleme alınca çöküyordu. Kendi kendine çöküyordu. Sonra ben cihaza Stock görünümlü custom rom kurdum. Sorun kalmadı tüm uygulamaları da sorunsuz kullanıyordu ve stabil şekilde.

Denemek lazım cihaz elimizde olsa denerdik. Arkadaşın cihazı da aynı sorundan muzdarip şekilde kullanıyor.

Hatta şöyle söyleyim. Samsung Galaxy S8 SM-G950F cihazına root yapılmış ve knox değiştiği için devamlı çökme yapıyordu.

Güncelleme alınca çöküyordu. Kendi kendine çöküyordu. Sonra ben cihaza Stock görünümlü custom rom kurdum. Sorun kalmadı tüm uygulamaları da sorunsuz kullanıyordu ve stabil şekilde.
Hocam garip olacak ama cihaz uçuyor cidden formata vesile oldu 2 senedir hiç ellemedim telefona haha tek sıkıtı beni kısıtlıyor şunu yapamazsın buraya giremezsin falan diye hangi hakla anlamış değilim sitemim size değil samsung'aydı ben sizden bi bakmanızı denemenizi çok rica ediyorum

Stock görünümlü custom rom - bu dediğiniz samsung dan bağımsız olan sürümler değil mi _ evet ise benim amacım orjinal room da bu kısıtlamalardan kurtulmak...

Hocam garip olacak ama cihaz uçuyor cidden formata vesile oldu 2 senedir hiç ellemedim telefona haha tek sıkıtı beni kısıtlıyor şunu yapamazsın buraya giremezsin falan diye hangi hakla anlamış değilim sitemim size değil samsung'aydı ben sizden bi bakmanızı denemenizi çok rica ediyorum
Hocam size yöntemi söyledim. Cihaza uygun twrp kurup custom rom kurup keyifli şekilde kullanmak.

Bir sürü custom rom var. Hemde süperler.

Hocam size yöntemi söyledim. Cihaza uygun twrp kurup custom rom kurup keyifli şekilde kullanmak.

Bir sürü custom rom var. Hemde süperler.
anladım harici rom kurun diyorsunuz :( bi konu açsak knox reset diye bu xda paylaşımını alıntılasak belki uğraşanlar olur ve anlatımlı paylaşımlar yaparlar ne dersiniz ? baya konu gördüm root sonrası engelleme vesaire diye çünkü

stock görünümlü bak orayı atladım :( link varmı elinizde hemen bi bakayım

hocam 1 tane anca bulabildim haha yardımcı olursan sevinirim sende kurtul bende :)

Benim telefonumdada ayni problem mevcut. Çözüm bulamadim boyle idare ediyorum
bi stok custom rom buldum onun linkini paylaşayım size, yapamadım ben.. O rom Samsung rom üzerine kurulu, knox u kaldırmışlar..

Birde yine bu konuda paylaştım knox reset diye birini program yazmış biri xda da onu da paylaştım, siz baktığınız mı knox reset dosyalarına?

bi stok custom rom buldum onun linkini paylaşayım size, yapamadım ben.. O rom Samsung rom üzerine kurulu, knox u kaldırmışlar..

Birde yine bu konuda paylaştım knox reset diye birini program yazmış biri xda da onu da paylaştım, siz baktığınız mı knox reset dosyalarına?
Ben günlerce ugrastim olmadi. Play store da bir uygulama var yaptığını söylüyor fakat çok pahalı. Ucretsizini indirdim o çalışmadı. Okadar para da vermem zaten :)

Geri
Üst Alt