Samsung Galaxy A3 SM-A320Y U5 8.0 IMEI Repair Sorunu

ankebut

Üye
Başlıktanda anlaşılacağı üzere sanırım bu modelin combinasyon dosyası yok. Yinede bir bilgisi olan vardır die yazmak istedim.
Bir çözüm bulabilen varmı şuan için?

Başlıktanda anlaşılacağı üzere sanırım bu modelin combinasyon dosyası yok. Yinede bir bilgisi olan vardır die yazmak istedim.
Bir çözüm bulabilen varmı şuan için?
Chimera Tool ve diğer box ekiplerine mail atın ingilizce olarak. Destek vermelerini isteyin.​

En Kısa Sürede Yeni Bi Güncelmme Gelir Ozaman :)
Umarım öyle olur.
Henüz değil ancak yeni güvenlik ekleri üzerinden çalışıyoruz umarım kısa sürede çözüm gerçekleşir dediler.
Cihazımın şebeke sorununu gidermek için bu yola çıktım şimdi rom nedir nasıl atılır box cihazları nedir ne işe yarar bir çok teknik bilgi öğrendim :)

Umarım öyle olur.
Henüz değil ancak yeni güvenlik ekleri üzerinden çalışıyoruz umarım kısa sürede çözüm gerçekleşir dediler.
Cihazımın şebeke sorununu gidermek için bu yola çıktım şimdi rom nedir nasıl atılır box cihazları nedir ne işe yarar bir çok teknik bilgi öğrendim :)
:) Usta Sen Yakında Bi Dükanda Acarsın

:) Usta Sen Yakında Bi Dükanda Acarsın
İşin yazılım konusunda kendime güveniyorum'da tamir kısmı cidden çok teknik gerektiren bir iş.
Kimi yazılımda başarılı kimi tamir işinde. Tamir işinde de kendime güvenebilseydim bu işi yapardım :)

Geri
Üst Alt