Yardım Samsung Galaxy A3 SM-SM-A320FL Wİ-Fİ Encrypt Sorunu

akil64

Üye
Hepinizi iyi gunler samsung sm a-320fl telefonum wifi sifrelerini md5 olarak kayit ediyor internette arastirma yaptim build.prop icindeki ro.secure.storage=true yu false yapin yaziyorlar fakat build.prop icinde ro.secure.storage=true yok

Hepinizi iyi gunler samsung sm a-320fl telefonum wifi sifrelerini md5 olarak kayit ediyor internette arastirma yaptim build.prop icindeki ro.secure.storage=true yu false yapin yaziyorlar fakat build.prop icinde ro.secure.storage=true yok
Wi-Fi şifresini mi bulmaya çalışıyorsunuz.

Yok hayir wifi sifrelerini md5 olarak veriyor sifreli olarak kayitli wifi sifrelerini fln
Versin ne olacak. Yani ben sorununuzu hala anlamış değilim. Daha fazla detay verirseniz çok sevinirim.

Soyle soyliyim simdi telefon kayitli wifi sifrelerini md 5 olarak veriyor ama bana direk lazim direk orijinal halini vermiyor md5 olarak sifrelenmis veriyor
Şimdi anladım. Bazı cihazlarda öyle ne yazıkki, mesela bende Samsung Galaxy Note 4 vardı onda da aynı şekildeydi. Wpa Tester ve bir çok root'lu uygulama kırmama rağmen şifreyi bir türlü bulamadım.

Ama şimdi mesela kullandığım cihaz Xiaomi Mi Max 2 ve Wpa tester uygulaması bu cihazımda da var. Ama şifreleri direk gösteriyor. Md5 şeklinde değil yani normal şifreyi gösteriyor.

Geri
Üst Alt