Yardım Samsung Galaxy A30 SM-A305F Hafıza Dolu Sorunu

açılışta şu video daki uyarı geliyor ondan olabilir mi .Aldığım arkadaş sıfırla ve oem kilidi aç dedi yaptım ama yine aynı

açılışta şu video daki uyarı geliyor ondan olabilir mi .Aldığım arkadaş sıfırla ve oem kilidi aç dedi yaptım ama yine aynı
Cihaza Hard Reset Atınn Tekrar Download Alıp Yaptığınız Root Dosyasını AP'ye Bide CSC ':Home CSC Secin Ve Yükelyin Bu İşlemlenden Sonra Şebeke Gider Tekrardan Boxla Patch Yapmanız Gerek

temiz bi efs atın daha sonra full yazılım root ve chimera ile patch

merhaba şöyle bir yol izyelebilirsin öncelikle cihazın Bootloader sürümüne uygun yazılımı yükle oem kilidini aç ama önce

oem açık ve frp yoksa HOME_CSC yerine CSC_OMC seç

Boot versiyon U3 ise bunu yükleyebilrsin bende saglam iş gördü

yazılım = Burada Alternatif = Burada

bu yazılıma uygun root dosyası = burada

merhaba şöyle bir yol izyelebilirsin öncelikle cihazın Bootloader sürümüne uygun yazılımı yükle oem kilidini aç ama önce

oem açık ve frp yoksa HOME_CSC yerine CSC_OMC seç

Boot versiyon U3 ise bunu yükleyebilrsin bende saglam iş gördü

yazılım = Burada Alternatif = Burada

bu yazılıma uygun root dosyası = burada
bunu yaparsam imei gitmez mi

her türlü Gidecek. bunu yaptıktan sonra imei değil Şebekesi Gidecek chimera ile Düzelteceksiniz
sizin dediğinizi yapsam da mı gider .boot dosyası değişiyor sadece .bana gitmeyecek şekilde lazım da .yada ankarada uygun fiyata yapan yer

sizin dediğinizi yapsam da mı gider .boot dosyası değişiyor sadece .bana gitmeyecek şekilde lazım da .yada ankarada uygun fiyata yapan yer
Ankarada Ustamız yok Herhangi Bir teknik Servise Goturup Yaptırabilirsiniz.

Geri
Üst Alt