İstek Samsung Galaxy A30 SM-A305F Prenormal Sorunu

• Konbuyu başlatan limusss
  • Başlangıç tarihi
1. Enable Developers option by tapping device build number upto 7x
2. Goto Developers options and untick auto update system
3. Goto software update and off auto download over wifi then
4. Goto Date and time click on Automatic date and time to change your date to 27/08/2019 and
5. Goto system update and click it, it shows no updates.
then go back to setup your date and time to automatic and still perform system updates then go and check your developers option to enable OEM.

nekada

nekadar süre basmamız lazım u3 te deniyorum olmuyor ustam....
Süresi yok siz basılı tutun yes yazısı çıkacak tekrar ses açmaya basılı tutun cihaz kapanır bekleyin. Açılınca bootloader unclok olacak. Yazılar falan çıkar.​

hocam el ile dowload moda alicaksınız sonra ses açma tusuna bi kere değil basılı tutun 10sn sonra bootlader gibi bi bi yazi gelecek yes basn yeniden başlıcak cihaz.
hocam 10 değil yarım saate kadar tuttum defalarca denedim olmadı :(

ustam frp sıkıntı zaten combination yükleyemiyorum botloader açmam gerek....bu videoyu izleidm ....
simkart metodlarınıda denedim defalarca sonuç alamadım.....
Hocam Bu Modellere Combinaiton Yükelnmyor FRP Yöntemi İse Cihaza Pım kartı İstiyn Bi Kart Takmnız Sürekli Yanlış Girin Puk Düştükten Sonrada Yanlış Gireceksiniz Ve Kart İptal Olacaktır Sonra Bildiirm Gelecek Gerisi Basit ... AMa Kart İptal Olacaktır Bu İşlemden Sonra Onuda Göz Önünde bulundurun :)

Hocam Bu Modellere Combinaiton Yükelnmyor FRP Yöntemi İse Cihaza Pım kartı İstiyn Bi Kart Takmnız Sürekli Yanlış Girin Puk Düştükten Sonrada Yanlış Gireceksiniz Ve Kart İptal Olacaktır Sonra Bildiirm Gelecek Gerisi Basit ... AMa Kart İptal Olacaktır Bu İşlemden Sonra Onuda Göz Önünde bulundurun :)
anladım hocam teşekkürler....

DOWLOAD MODAALIRKEN SES ACMA TUSUNA 7 SANİYE BASILI TUT DÜZELECEKTİR

Geri
Üst Alt