Çözüldü Samsung Galaxy A30 SM-A305F U3 EFS Yedeği İsteği

Denendi hocam Thunder 2.82 2.93 sürümleri Reactivation EE userdata hata veriyor yine prenormal :)
Elinde eft varsa pro modülü aç.
Bypass protections sekmesi altında bypass drk seçin ve AP ekleyip yükleyin. Cihaz açılır
8575324aa61c8d6a4cadd26d2e02faea.jpg

Senin yanıldığın bir nokta var orda eğer yanlış görmediysem KG: Prenormal, FRP : OFF, OEM:ON(U) yazıyor.

KG: PRENORMAL
FRP: OFF
OEM: OFF(U)

olması gerekiyor. Sen prenormale değil. OEM 'e takılı kalıyorsun. Android 9 üsttü ise download moda geç ses yukarı tuşuna uzun bas bootloader kilidi açılması lazım.

Ayrıca cihazına yazılım atmadan önce recovery 'de wipe data ve wipe cache yap. Bu dosyayı yükle ve ardından tekrar wipe data ve wipe cache yap. Teorik olarak hata vermemesi lazım. Eğer ki halen hata veriyorsa twrp yükle cihazını ve terminal menüsünden adb ile reset efs çek.

Senin yanıldığın bir nokta var orda eğer yanlış görmediysem KG: Prenormal, FRP : OFF, OEM:ON(U) yazıyor.

KG: PRENORMAL
FRP: OFF
OEM: OFF(U)

olması gerekiyor. Sen prenormale değil. OEM 'e takılı kalıyorsun. Android 9 üsttü ise download moda geç ses yukarı tuşuna uzun bas bootloader kilidi açılması lazım.

Ayrıca cihazına yazılım atmadan önce recovery 'de wipe data ve wipe cache yap. Bu dosyayı yükle ve ardından tekrar wipe data ve wipe cache yap. Teorik olarak hata vermemesi lazım. Eğer ki halen hata veriyorsa twrp yükle cihazını ve terminal menüsünden adb ile reset efs çek.
Üst mesajlarda belirttim video ile yaptım dedi o işlemi

Üst mesajlarda belirttim video ile yaptım dedi o işlemi

Hocam benim oem ile işim yok sorunum KG State Prenormal olması asıl sorun Wipe efs olması bootlogoda takılıyor cihaz. A30 U3 yedeği aldım efs.tar olarak odinden yüklemeyi denedim yine prenormal hatası miracle ile denedim yine prenormal farklı yöntemler yine prenormal sorunum bu cihaz download modda iken prenormal nasıl off veya checking olur ?

Elinde eft varsa pro modülü aç.
Bypass protections sekmesi altında bypass drk seçin ve AP ekleyip yükleyin. Cihaz açılır
8575324aa61c8d6a4cadd26d2e02faea.jpg

Malesef ustam artık pes ettim. Prenormal gitmiyor gitmedende uğraşmamın stresi girmemin anlamı yok. Aynı cihaz aynı yazılım hatta aynı renk :) A305F U3 den efs yedeğini aldım tar olarak yine benim demiyor :) Konu ile ilgilenen tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim. Konunun kapatılmasını talep ediyorum. Herkese iyi çalışmalarar.

Malesef ustam artık pes ettim. Prenormal gitmiyor gitmedende uğraşmamın stresi girmemin anlamı yok. Aynı cihaz aynı yazılım hatta aynı renk :) A305F U3 den efs yedeğini aldım tar olarak yine benim demiyor :) Konu ile ilgilenen tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim. Konunun kapatılmasını talep ediyorum. Herkese iyi çalışmalarar.

Cihaza kombinasyon yüklemeyi denedin mi ? Ordan yapabilirsin işlemlerini.

Hocam official firmware hariç hic birşeyi kabul etmiyor:)

Hocam reset efs olmuyor prenormal only binaries vs ( EFS ) diyor.
Başkan paranormali cozsende twrpde kurup rutlasanda acilmicak efs dosyası şart aynı sorun bendede var bu arada rmm Fix peranormal dosyasını indir AP den paranormal kalkar ama efs olmadan acilmicak

Geri
Üst Alt