hocam onu yapıyorum sonra root attım cihaz logada kalıor kapanıp terar açılıp logoda duruyor root işlemiden sorun yaşıyorum
Hocam Temiz bi yazılım atın oem acın cihazı wifiye bağlayıp hesap kurun cihazı download mode alın kontörl edin prenormal yazısı felan görmüyorsanız rootu odinle atın attıktan sonra cihaz sıfırlama isityecektir yada siz hardd reset atın

Hocam Temiz bi yazılım atın oem acın cihazı wifiye bağlayıp hesap kurun cihazı download mode alın kontörl edin prenormal yazısı felan görmüyorsanız rootu odinle atın attıktan sonra cihaz sıfırlama isityecektir yada siz hardd reset atın
gmail hesabımı kurayım usta

Ekli dosyalar

• 20191218_121302.jpg
    20191218_121302.jpg
    4.8 MB · Görüntüleme: 5
gmail hesabımı kurayım usta
hocam a30 fn temiz bir yazılım attım root yükledim z3x patch yapmaya denedim hata veriyor bide cihaz sim ağ pini bloke oldu sim ağ pukunu girin diyor cihaza sim kartı taktığım zaman resimdeki gibi yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• 20191218_183821.jpg
    20191218_183821.jpg
    2.9 MB · Görüntüleme: 1
hocam a30 fn temiz bir yazılım attım root yükledim z3x patch yapmaya denedim hata veriyor bide cihaz sim ağ pini bloke oldu sim ağ pukunu girin diyor cihaza sim kartı taktığım zaman resimdeki gibi yardımcı olursanız sevinirim
Sımlock Yapılması Gerek kredi Kesbilir Bu İşlemde Sizden Box

sana zahmet kısaca anlatırmısın nasıl yapacağımı z3x üzerinden
Simlock açmak için z3x kredi lazım veya simlock kartı ile 5 dk konuşma yapmak gerekiyor.
Modem hatası veriyorsa eft den modem yükleyebilirsiniz

Geri
Üst Alt