Çözüldü Samsung Galaxy A30 SM-A305FN U2 IMEI Repair

slm arkadaslar oem onluck yazısı verıyor dowland modunda onu nasıl acıyoruz yardımcı olabılırmısınız

cihimera yok usdam sadece modem hatası alıyorum rootlama tmm sadece modem z3x var

telfonu root yaptiqdan sonra telfon sonub acilir 3 ayri rom la yoxdim yene eyni problem

Salam Her Kese

Bu gun sizinle bir nece faydali olan dosyalarla paylashacam

1. U2 patch boot magist ucun !
2. param.tar logo ucun
3. U2 eng modem imei repair ucucn "U2 eng modem her yerde ucretli" sizin ucun ucretsiz ;)
4. Odin3_v3.13.1_3B_Patched

A305FN-F U2 PATECH MODEM @ALee.G.zip

ishlem tum 2019 A seriyalarinda ayni ondan dolayi manuel yok ))))))) zaten burda her kes usta )))))
iyi gunler ))))
ustam sen 2 tane param yapsan? biri samsung normal param biride editledigin )))

Oem sorunu yasiyorsaniz telefonun Tarihini otamatikten cikarin tarihini geri cekin mesela ilk surumun ciktigi zamana sonra wifi acin telefonu gucellermis gibi gucellemeye calisin ama gucellemeyin oem yerine girin oem aktiv olucak

Salam A305fn u2 Chimera ve Ostopus ile eyni error verir. Imei write failed. Xaiw edirem komek ederdiz. Onceden twkr

Android sürümü AHF indirip Yükleyebilirsiniz. Daha sonra Oem ve bootloader kilidini açıp Drivedosyayı yükleyin. Tlf açıldığında Magisk ile patch yapın. Z3X ile repairt ve patch yapabilirsiniz.
Root ile ilgili video
Denenmiştir.

Merhaba. A305FN-F U2 PATECH MODEM yuklemede hata aliyorum galiba FN ile uyumlu olmadigindan hata veriyor. A305FN modem dosyasi varmi ata bilirmisiniz?

Geri
Üst Alt