Çözüldü Samsung Galaxy A30S SM-A307FN U2 IMEI Repair + Patch Cert Done

sherxonaka

Yasaklı
Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A30S SM-A307FN cihazına nasıl imei repair işlemi yapılır onu anlatacağım.

Bu işlemi yapabilmek için elinizde Chimera Tool olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

IMG_20200117_200021.jpg

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A30S SM-A307FN cihazına nasıl imei repair işlemi yapılır onu anlatacağım.

Bu işlemi yapabilmek için elinizde Chimera Tool olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

imei Numaralarını Gostermek Yasaktır. @silivriserdar @enescanergndz

Kesin çözüm var mı arkadaşlar . Uçak modundan çıkmıyor

Magisk manager yükleyip boot.img dosyası oluşturdum ama yazılımı atarken Custom Binary (BOOT) Blocked by OEM lock hatası alıyorum. Ama cihazda geliştirici seçeneklerden bakıldığında OEM kilid açık. Download menüsünde OEM LOCK: ON(U) yazıyor. Yardımcı olabilir misiniz. Nerede hata yapıyorum?

Magisk manager yükleyip boot.img dosyası oluşturdum ama yazılımı atarken Custom Binary (BOOT) Blocked by OEM lock hatası alıyorum. Ama cihazda geliştirici seçeneklerden bakıldığında OEM kilid açık. Download menüsünde OEM LOCK: ON(U) yazıyor. Yardımcı olabilir misiniz. Nerede hata yapıyorum?
Bootloader açmamışsınız

ustalar yardimci olurmusnuz bu hata konusunda magisksu ve eftsu ilede root yapdim ama nafile

Ekli dosyalar

• HATA.jpg
    HATA.jpg
    22.6 KB · Görüntüleme: 223
tam foto atarmısın versiyon kaç ?_

sorun cozuldu,egerki eftsu ile root ederseniz(tavsiyemdir)eftsu apk kurun ve islemi yapin eftsu toor yetkisini chimera apk uzerinden verdim ve sorun cozuldu

root linkini atiyorum butun modellere rahatca root yapa bilirsiniz hafiza sorunuda olmuyor
EFTSU Root Solutions

ve a307fn u2 fix logo dosyasinda atiyorum

Ekli dosyalar

• A307Fn U2 FIX LOGO_2.7z
    1.2 MB · Görüntüleme: 493
sürekli uçak moduna düşme sorununu çözen oldumu ?

Geri
Üst Alt