Yardım Samsung Galaxy A30s SM-A307FN U2 ROOT Yapınca Şebeke Yuvarlak Kalıyor

Muhacir

Üye
Merhaba, kolay gelsin. A307FN U2 cihazımız var cihaza yazılım yükleyince şebeke işareti gözüküyor yalnız root atıp işlem yapmak istediğimde root attığımda şebeke yuvarlak oluyor, üst paneli indirdiğimde uçuş modu Mavi renkte yanıp sönüyor. Cihazımız kayıtlı. Root olarak magisk ve dft rootu denedim yine başarısız. Chimera ile pacth cert yapıyorum yine de yuvarlaktan çıkmıyor. Bilginiz var mı?

Son düzenleme:
ona imei repair yazılımı indir dft den root yap ama sadece boot.img dosyasını flash yap oluyordu öyle

Merhaba, kolay gelsin. A307FN U2 cihazımız var cihaza yazılım yükleyince şebeke işareti gözüküyor yalnız root atıp işlem yapmak istediğimde root attığımda şebeke yuvarlak oluyor, üst paneli indirdiğimde uçuş modu Mavi renkte yanıp sönüyor. Cihazımız kayıtlı. Root olarak magisk ve dft rootu denedim yine başarısız. Chimera ile pacth cert yapıyorum yine de yuvarlaktan çıkmıyor. Bilginiz var mı?
Yuvarlak olması önemi değil. Cihazın arama yerinden *#0011# yapınca IMEI status OK ise sorun yok. Şebeke verir. Z3X Box ile yapılacak.​

Yuvarlak olması önemi değil. Cihazın arama yerinden *#0011# yapınca IMEI status OK ise sorun yok. Şebeke verir. Z3X Box ile yapılacak.
Z3 ile yaptım ama daha sonrasında şebeke sıkıntısı verir mi? Daha önce bundan dolayı şikayeti olan olmuştu da. Pacth z3 ile yapıldı düzeldi yalnız dün akşam Türkcell yazıyordu ama ulaşılamıyordu..

Z3 ile yaptım ama daha sonrasında şebeke sıkıntısı verir mi? Daha önce bundan dolayı şikayeti olan olmuştu da. Pacth z3 ile yapıldı düzeldi yalnız dün akşam Türkcell yazıyordu ama ulaşılamıyordu..
Bende olmadı.​

Merhaba octoplusla dene.Z3X den farklı olarak eğer octoplus işlem başarılı yazıyorsa kesinlikle çalışacak.

Geri
Üst Alt