TWRP + ROOT Samsung Galaxy A40 SM-A405F U3 Root İşlemi

bsore

Üye
ARKADAŞLAR CİHAZA ROM YÜKLEDİM imei repair yaptım patch yapacağım yapamıyorum cihaz 10.0 versiyon dünde yazdım ama bir sonuç alamadım yardımcı olup yönlendirirseniz sevinirim lütfen

Ekli dosyalar

• 20200623_160300.jpg
    20200623_160300.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 26
  • 20200623_160312.jpg
    20200623_160312.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 25
ARKADAŞLAR CİHAZA ROM YÜKLEDİM imei repair yaptım patch yapacağım yapamıyorum cihaz 10.0 versiyon dünde yazdım ama bir sonuç alamadım yardımcı olup yönlendirirseniz sevinirim lütfen

odinden ap kısmından bu dosyayı yükle açılması lazım telefon

Ekli dosyalar

• Remove unlock warning Flash AP SM-A405FN-param_mod.tar.zip
    1.7 MB · Görüntüleme: 208
rardan çıkart dosyayı öyle yükle

EFTSU Root Solutions Derlemesine ait Root dosyasını Bradan İndirip Yükleyin İşlem Sonrası Sıfırlayın Teli Kapatın Ses Açma Ve On Off Tusuna Basılı Tutarak Baglayın Goruntu Geldiginde Elinizi Cekin Acildiginda Rootlu Olacaktır.

cihazın derleme numarası nedir

EFTSU Root Solutions Derlemesine ait Root dosyasını Bradan İndirip Yükleyin İşlem Sonrası Sıfırlayın Teli Kapatın Ses Açma Ve On Off Tusuna Basılı Tutarak Baglayın Goruntu Geldiginde Elinizi Cekin Acildiginda Rootlu Olacaktır.

root tamam ama patch yaptım fakat sonuç fotoda olduğu gibi

Ekli dosyalar

• 20200623_191017.jpg
    20200623_191017.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 59
  • Screenshot_20200623-191028_Service mode RIL.jpg
    Screenshot_20200623-191028_Service mode RIL.jpg
    313.4 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_20200623-191041_Service mode RIL.jpg
    Screenshot_20200623-191041_Service mode RIL.jpg
    123.2 KB · Görüntüleme: 46
bendede aynı sıkıntı var. bir türlü root yapamıyorum. download modda açılıyor cihaz ve veriyfing vbmeta image ile başlayan 4 5 satır kırmızı hata veriyor. z3x ile patch yapamıyorum.

bendede aynı sıkıntı var. bir türlü root yapamıyorum. download modda açılıyor cihaz ve veriyfing vbmeta image ile başlayan 4 5 satır kırmızı hata veriyor. z3x ile patch yapamıyorum.
OEm Acıkmı Prneprmmal Olabilir Cİhaza Kontörl Edn

Root İşlemini Nasıl Yapıyorsunuz ?

OEm Acıkmı Prneprmmal Olabilir Cİhaza Kontörl Edn

Root İşlemini Nasıl Yapıyorsunuz ?

bootloader açtım sanıyordum açılmamış düzelttim. o zaman oemlock hatası veriyordu. yazılım attım. yazılımın ap'sini magisk ile patchleyip odinle flaslıyorum. oto reboot kapalı olduğundan recovery girip wipe yapıyorum ve cihaz açılıyor fakat magisk kurulu gelmiyor. magisk manager kuruyorum magisk kurulmamış görünüyor. sonraki resette cihaz download'a giriyor ve dediğim hata geliyor 3 4 satır vbmeta image vs.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

bootloader açtım sanıyordum açılmamış düzelttim. o zaman oemlock hatası veriyordu. yazılım attım. yazılımın ap'sini magisk ile patchleyip odinle flaslıyorum. oto reboot kapalı olduğundan recovery girip wipe yapıyorum ve cihaz açılıyor fakat magisk kurulu gelmiyor. magisk manager kuruyorum magisk kurulmamış görünüyor. sonraki resette cihaz download'a giriyor ve dediğim hata geliyor 3 4 satır vbmeta image vs.

oem kilidi kısmındada önyükleyici kilidi zaten açık diyor ve açma kapama butonu pasif.

Geri
Üst Alt