Çözüldü Samsung Galaxy A40 SM-A405FM U1 9.0 Root İsteği

umutg1

Üye
a405fm model android sürüm 9 binary u1 için root yada twrp lazım internnette ücretli sitelerde dosyası mevcut ama malesef bende oralar için üyelik yok yardımlarınızı bekliyorum

EDİT
A405FM-U1-9-ROOT
hazır
dosyayı flash ettikten sonra cihaz sıfırlama isteyecektir sıfırlımadan sonra
geliştirici seçeneklerinde oem kilidinin görünür şekilde olması gerekiyor eğer görünür şekilde değil ise
cihazı yeniden başlattıgında prenormal duruma girer ve açılmaz
bunun için google hesabına giriş yapmalısın oem kilidi gözükmeyene kadar cihazı yeniden başlatma

Moderatör tarafında düzenlendi:
cihazın yazılımı hazırda varsa eğer ap dosyasını 7zip ile açıp içerisinden boot dosyasını gönder
root dosyası yapayım göndereyim sana

teşekkürler ilginiz için

A405FM-U1-9-ROOT
hazır
geliştirici seçeneklerinde oem kilidinin görünür şekilde olması gerekiyor eğer görünür şekilde değil ise
bunun için google hesabına giriş yapmalısın oem kilidi gözükmeyene kadar cihazı yeniden başlatma

hemen deniyorum tekrardan teşekkürler

A405FM-U1-9-ROOT
hazır
size zahmet a405fn için de yardımcı olabilirmisiniz. sizin gönderdiğinizi flashlıyınca "only official released binaries are allowed to be flashed" hatası veriyor. stock rom yükledim ve oem kilidini açtım. sanırım model farkından dolayı flashlamıyor. yardımınızı bekliyorum.. A405FNXXU2ASG1_A405FNOXM2ASG1> boot.img: Dropbox - boot.img.rar - Simplify your life

size zahmet a405fn için de yardımcı olabilirmisiniz. sizin gönderdiğinizi flashlıyınca "only official released binaries are allowed to be flashed" hatası veriyor. stock rom yükledim ve oem kilidini açtım. sanırım model farkından dolayı flashlamıyor. yardımınızı bekliyorum.. A405FNXXU2ASG1_A405FNOXM2ASG1> boot.img: Dropbox - boot.img.rar - Simplify your life
sizin için hazırlıyorum

cihazın download ekranından bir görüntü paylaşabilir misin benimle

custom rom atarak sim kilidirini geçebilirmiyim? veya imei değiştirerek?

ss.pngss2.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
cihazı yazılım yolu ile downloada almışsın bu şekilde yazılımsal bilgi vermez
tuş kobinasyonu ile downloada al
sim locka gelirse yazılım atma ile atlatamazsın

sim locku benim atlayabilme şansım var mı yoksa telefoncuya mı götürmem gerek?

sim locku benim atlayabilme şansım var mı yoksa telefoncuya mı götürmem gerek?
Siz yapamazsınız telefoncuya götürmeniz lazım. Tekrar bu Konuya yazmayın. Bu konu uygun konu değil. Sitemizde uygun bölüme konu açın.​

s.a ustam a405fn var 9.0 u1 root dosyası varmı acaba

Geri
Üst Alt