Samsung Galaxy A40 SM-A405FN IMEI Repair Sonrası Şebeke Hatası

• Konbuyu başlatan ottovonbismarck
  • Başlangıç tarihi
O

ottovonbismarck

2 gün önce cihazıma imei repair ve frp bypass işlemi yapıldı. Yapıldığı günden beri şehir merkezinde telefonun şebekesi şehir merkezinde hatasız çalışırken kendi evimde sürekli seçili ağ(Türk telekom) mevcut değil hatası alıyorum. Kendi evimde hiçbir şekilde sim kartın işlevlerini kullanamıyorum. Bazı yerlerde şebeke çalışırken bazı yerlerde ya gidip geliyor ya da hiç çalışmıyor. Internette var olan bütün çözümleri denememe rağmen bir türlü bu sorunu çözemedim. IMEI kayıtlı bir türlü sorunun çözümünü bulamıyorum lütfen yardımcı olun.

2 gün önce cihazıma imei repair ve frp bypass işlemi yapıldı. Yapıldığı günden beri şehir merkezinde telefonun şebekesi şehir merkezinde hatasız çalışırken kendi evimde sürekli seçili ağ(Türk telekom) mevcut değil hatası alıyorum. Kendi evimde hiçbir şekilde sim kartın işlevlerini kullanamıyorum. Bazı yerlerde şebeke çalışırken bazı yerlerde ya gidip geliyor ya da hiç çalışmıyor. Internette var olan bütün çözümleri denememe rağmen bir türlü bu sorunu çözemedim. IMEI kayıtlı bir türlü sorunun çözümünü bulamıyorum lütfen yardımcı olun.
Merhabalar cihazınızın şebeke sorunu certifika dan kaynaklı olabilir. Magisk ile rootlayıp chimera üzerinden denenebilinir. Eğer telefoncu değilseniz site yetkilileri ile irtibat kurarak uzaktan bağlantı ile sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.

• GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.
    Whatsapp İrtibat Numaramız:
    552 812 07 24
    Telegram Adresimiz:
    https://t.me/Gsmturkey

Geri
Üst Alt