TWRP + ROOT Samsung Galaxy A40 SM-A405FN Root İsteği

N

n007

Merhaba, SM-A405FN için root yöntemi arıyorum da bir kaç yöntem kullandım fakat hiçbiri işe yaramadı.Yöntemlerden birisinde bootloader ı açtım fakat geri kapanmıyor.Magisk ve Odin kullanarak da flashladım fakat sanırım o aşamadan sonra bir şeyleri yanlış yapıyorum çünkü rebootdan sonra root checkerdan kontrol ettiğimde root yok diyor.Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Merhaba, SM-A405FN için root yöntemi arıyorum da bir kaç yöntem kullandım fakat hiçbiri işe yaramadı.Yöntemlerden birisinde bootloader ı açtım fakat geri kapanmıyor.Magisk ve Odin kullanarak da flashladım fakat sanırım o aşamadan sonra bir şeyleri yanlış yapıyorum çünkü rebootdan sonra root checkerdan kontrol ettiğimde root yok diyor.Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.
Cihazın arama yerinden *#1234# yapıp çıkan resmi konuya atın bakalım.

Ayrıca download mod ve recovery mod ekran görüntüsünü de konuya atarsanız daha iyi olur.​

Cihazın arama yerinden *#1234# yapıp çıkan resmi konuya atın bakalım.

Ayrıca download mod ve recovery mod ekran görüntüsünü de konuya atarsanız daha iyi olur.
cevabınız için çok teşekkür ederim.dediğiniz screenshotları almaya çalıştım fakat telefon açıldıktan 5 saniye sonra kapanmaya başladı.Daha önce vermediği bir sorundu.Bir çözümü varmıdır?

Önce bootloader unlock işlemi yapılacak. Ardından root denenebilir.​

merhaba. ben de cihaza twrp yüklemek ve root yapmak istiyorum. (bilgim çok az). ekran görüntüsünü atıyorum

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2019-11-26 at 10.06.13.jpeg
    WhatsApp Image 2019-11-26 at 10.06.13.jpeg
    13.9 KB · Görüntüleme: 29
merhaba. ben de cihaza twrp yüklemek ve root yapmak istiyorum. (bilgim çok az). ekran görüntüsünü atıyorum
Twrp yüklerken hata veriyor bu modeller. Farklı bir yöntemi vip bölümünde paylaşıldı. Root konusunda yardımcı olabilirim

Cihazın Yazılımının İcinden Boot dosyası Atarsanız YArdımcı Oluruz Hocam

enteresan bir şey oldu. telefonda boot.img dosyasını buldumm, sd karta kopyaladım, daha sonra sd karttan yanlışlıkla sildim, şimdi ne dahili hafıza da ne de sd kartta boot.img dosyasını bulamıyorum. telefonu yeniden başlattım. sorunsuz açıldı ama boot.img dosyası yok. "Cihazın yazılımının içinden"" demişssiiniz, bahsettiğiniz firmware mi" ? eğer oysa nerden indirebilirim?

enteresan bir şey oldu. telefonda boot.img dosyasını buldumm, sd karta kopyaladım, daha sonra sd karttan yanlışlıkla sildim, şimdi ne dahili hafıza da ne de sd kartta boot.img dosyasını bulamıyorum. telefonu yeniden başlattım. sorunsuz açıldı ama boot.img dosyası yok. "Cihazın yazılımının içinden"" demişssiiniz, bahsettiğiniz firmware mi" ? eğer oysa nerden indirebilirim?

Cihazın Yazılımının İcinden Boot dosyası Atarsanız YArdımcı Oluruz Hocam

a405fn u3 android 9.0 root dosyasına ıhtıcayım bulunmaktadır. yardımcı olabılecek var mıdır? twrp autoroot magisk farketmiyor.

Geri
Üst Alt