Yardım Samsung Galaxy A5 2015 SM-A500F IMEI Repair İşlemi

sirxan

Üye
Selam alekum
Elimde A5 2015 modeli var sm-a500f/ds modeli var cert satın aldım bi türlü yazamıyorum telfona Reset Msll diyiyor Z3x boxda reset yapıyorum done yazıyor cert yazdıkda yine reset msll hatası alıyorum pctobustada aynı şey nə apa bilirim yardımcı olursanız iyi olur cert ziyan olmasın
20200204_120933.jpg
20200204_121325.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

sanırım sorunun msl atlatma izleyerek yapabilirsin

sanırım sorunun msl atlatma izleyerek yapabilirsin
Bunu denedim reset msl done yapıyor cert yazdıkda yime msll hatası veroyor bu vidoda andoid 5.0.2 versiyon oldumdan msl hatası almıyor ola bilir bende olan a5 te 6.0 android günceləməsi almış o yüzden hata alıyorum

bunu dene msl atlatman gerek yoksa sorunun üstesinden gelemesin bilgin olsun konun msl konuyu bunun üzerine araştırmanı tafsiye ederim

android 4.4.4 e salin sonra z3x la reset msl daha sonra root ve cert yaziyoruz en sonda son surumu kurun kullanin.

Yeni Burda Ele Cetin Bir Sey Yoxdur
Sadece Binary Uygun Duzgun Prosifka Kocurmeyibsiz.
Combinatnion Yukleyirsiz Reset Msl Deyirsiz
Write Cert Deyib Yazdirirsiz
Ardindan Orginal rom problem Hell Olunmus olur.

Yeni Burda Ele Cetin Bir Sey Yoxdur
Sadece Binary Uygun Duzgun Prosifka Kocurmeyibsiz.
Combinatnion Yukleyirsiz Reset Msl Deyirsiz
Write Cert Deyib Yazdirirsiz
Ardindan Orginal rom problem Hell Olunmus olur.
Msll reset yapıyordum cert yazdıkda yine mslı hata soyliyordu Combinatnion denemədim çok uraşmadım

Bu Modelden Yene Elive Tusse
Burdan Baxip Ede Bilersen.
ustam bunu evəldən bilsəydim cert almazdım heyif oldu bidə məndə olan 6.0 andoid idi verdiyin linkdəki combineni yükıəyə bilərəm? Görüm telfon hardadı yenə getizdirim?

Geri
Üst Alt